تاریخچه برند لاکمه - Lakme هند

تاریخچه برند لاکمه - Lakme هند

در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد تاریخچه برند تاریخچه برند لاکمه - Lakme هند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته معرفی محصول و برند از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 

تاریخچه برند لاکمه

لاکمه نام تجاری لوازم آرایشی هندی است که متعلق به شرکت Hindustan Unilever  است.  داشتن کارینا کاپور به عنوان سفیر، باعث شده است لاکمه در رتبه اول در میان مارک های آرایشی در هند قرار بگیرد. لاکمه به عنوان یک شرکت 100٪  وابسته به شرکت سهامی عام Tata Oil Mills  آغاز شد.

لاکمه نام بعد از اپرای فرانسوی Lakmé نامگذاری شده است، که همان فرم فرانسوی لاشکمی (الهه ثروت) می باشد. Lakmé کسی است که به خاطر زیبایش مشهور شده است.

این برند به صورت شاخص در سال 1952 آغاز به کار کرد، زیرا نخست وزیر جواهر الهلال نورو نگران بود که زنان هند هزینه های ارزشمندی را برای محصولات زیبایی صرف می کنند و شخصا از یاهنگیر راتانجی داودبوشی تاتا سهامدار بزرگ هندی - فرانسوی برای تولید لوازم آرایشی در هند درخواست فرستاد.

سیمون تاتا به عنوان مدیر به این شرکت پیوست و به عنوان رئیس مشغول به کار شد   در سال 1996، تاتا سهام خود را در Lakmé Lever  به قیمت 45  میلیون دلار به شرکت Hindustan Unilever  فروخت.

Lakme Lever خدمات زیبایی در زمینه پوست و مو را از طریق سالن های زیبایی و حق بیمه های خود در هند فراهم می کند. این بخش از طریق سالن زیبایی و بخش قراردادهای شغلی کار می کند. این شرکت در سال 2008 تاسیس شد و در بمبئی هند واقع شده است. Lakme Lever Private Limited یک شرکت تابعه از Hindustan Unilever Limited است.

در سال 2012 لاکمه بین شرکت های مورد اعتماد آرایشی به رتبه 104 رسید و در سال بعد بین 71 شرکت مورد اعتماد اول قرار گرفت. لاکمه در سال 2014 رتبه 36 را به خود اختصاص داد. این شرکت حامی مالی برای فشن مد لاکمه است که هر دو سال در بمبئی اتفاق می افتد.

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر