تاریخچه برند کلیون - Cliven

تاریخچه برند کلیون - Cliven

در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد تاریخچه برند کلیون - Cliven ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته معرفی محصول و برند از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 
کلیون یک سنت طولانی از کیفیت و مراقبت:همراه با خلاقیت، برای تمام خانواده، پاسخ به هر نیاز، این سنت کیفیت است که اجازه می دهد Cliven اعتماد مصرف کنندگان در سراسر جهان را به دست آورد.

کارخانه LCA میلان واقع در ایتالیا یکی از بزرگترین کارخانه‌های ایتالیا و جهان در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی می‌باشد. محصولات این کارخانه با نام تجاری کلیون در بیش از ۷۰ کشور جهان توزیع و پخش می‌گردد. مجموعه‌ی محصولات کلیون با بیش از ۵۰۰ نوع متفاوت، یکی از کامل‌ترین برندها در ایران و جهان می‌باشد. موفقیت ۲۱ ساله کلیون در ایران به دلیل رضایت مشتریان عزیز از کیفیت بالای این محصول است
محصولات کلیون Cliven شامل : محصولات مرافبت از مو و پوست و انواع ضد آفتابها و کرم های آبرسان و همچنین مراقبت از بدن میباشد که شما میتوانید این محصولات را با اطمینان از اصلی بودن آن از فروشگاه اینترنتی هومهر خریداری نمایید

 

فروشگاه حضوري هومهر حدود ١٥ سال اين برند را به مشتريان خود عرضه مي نمايد. هم اكنون مي توانيد تمامي محصولات برند کلیون را با اطمينان از اصلي بودن كالا از فروشگاه اينترنتي هومهر خريداري نماييد.

 

 

 

 

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر