تاریخچه برند بورژویس(بورژوآ) - BOURJOIS

تاریخچه برند بورژویس(بورژوآ) - BOURJOIS

در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد تاریخچه برند بورژویس(بورژوآ) - BOURJOIS ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته معرفی محصول و برند از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 

تاریخچه برند بورژویس(بورژوآ) - BOURJOIS

شروع داستان برند بورژوا بر میگردد به سال 1863، که "جوزف آلبرت پانسیون" تصمیم می گیرد، برای بهتر گریم کردن بازیگران تئاتر، دست به خلاقیت جدیدی بزند که این خلاقیت باعث بوجود آمدن و خلق برند بورژوا در آن زمان شد. قبل از ادامه داستان یادآوری کنم که آقای آلبرت پانسیون، یک متخصص زیبایی بود و در کشور زیبای فرانسه نیز متولد شده بود. خوب حالا بر می گردیم به ادامه داستان، وقتی آلبرت پانسین چنین تصمیم مهمی گرفت، شبانه در خانه خودش با لوازمی که داشت، شروع به ساخت قلم مو های مومی کرد، به طوری که آن ها را در رنگ و اندازه های مختلفی ساخت و جالبتر از همه تصمیم گرفت، برای قلم آرایشی خود نامی انتخاب کند، چرا که خلق این ایده مانند متولد شدن یک بچه بود. او نام قلم موی آرایشی خود را "حسود" یا "تب عشق" گذاشت. بعد از ساخت قلم موی مومی، شروع به ایجاد جعبه لوازم آرایشی کرد، بطوری که با استقبال زیادی همراه شد. او عبارت "تامین کننده تئاتر" را بر روی جعبه های لوازم آرایشی خود درج کرد و بعد ها آن را به "تولید کننده خاص محصولات زیبایی زنانه" تغییر داد. بعد از ساخت جعبه و قلم موهای آرایشی، پانسین بدنبال ساخت پودری بود که با آب و حرارت و رنگ بتواند بر روی پوست، شادابی و زیبایی ایجاد کند. در واقع ایده پانسیون در سال 1879، توسط "الکساندر ناپلون بورژوا" بهبود داده شد و برند بورژوا (Bourjois) برای ساخت چنین رژگونه ای، ابتدا مقداری پودر و آب را باهم مخلوط کرد و سپس در قالب های گرد کوچکی ریخت و در فر آن ها را پخت. با این روش اولین رژگونه او به نام "Little Round Pot Blusher" یا "پودر برنج جاوه" تولید شد؛ که هدف اصلی بورژوا، شفاف و زیباتر کردن پوست صورت بود. بخاطر پر فروش بودن این محصول خاص، اطلاعات این رژگونه به پنج زبان ترجمه شد و عنوان "بودجوا پاریس" را به خود اختصاص داد. همانطور که در بالا اشاره کردیم، امروزه شرکت بورژوا تحت لیسانس شرکت "Coty Inc" است و محصولات خود را به 26000 نقطه در 80 کشور ارسال می کند. از محصولات تولید شده در این شرکت می توان به انواع رژگونه ها، پودرهای سفید کننده و آرایشی، رژلب ها، ریمل ها، انواع عطرهای معروف مانند “مون پارفوم”، انواع اسانس ها و لوسیون ها اشاره کرد. امیدوارم از داستان پانسیون و بورژوا عبرت گرفته باشید و به خودتان اعتماد کنید و اگر کوچکترین ایده ای برای تغییر زندگی خود دارید، شروع به عملی کردن آن ایده بپردازید تا بتوانید برندی به عظمت بورژوا برای خود رقم بزنید. در ادامه به معرفی عطر معروف بورژوا و لوگوی خاص آن می پردازیم:


عطر معروف برند بورژوا

اولین عطر برند بورژوا در سال های 1928-1924، توسط "Ernest Beaux " ساخته شد. این عطر خوشبو، ترکیبی ازعطر گل طلایی و طعم دهنده ای ازSoir de Paris" " بود که در بطری آبی رنگی مورد استفاده قرار می گرفت. در آمریکا این عطر را با نام "شبی درپاریس" یا "Chanel N 5" می شناسند.


راز لوگوی برند بورژوا (Bourjois)

اگر به لوگوی برند بورژوا نگاه کرده باشید، حتما به ساده و نوشتاری بودن آن مواجه شده اید. این لوگوی ساده و زیبا و البته هوشمندانه، طوری طراحی شده است که عبارت "PARIS"، زادگاه این برند در زیر آن آورده شده است. حال با کمی دقت، می توان به توازن به کار رفته در طراحی تک تک حروف آن اشاره کرد، که این یکی از نقاط قوت برای طراحی لوگو می باشد. رنگ لوگوی برند بورژوا، سرخابی و گاها صورتی می باشد که این رنگ از جمله رنگ هایی هست که مورد توجه خانم ها قرار می گیرد.

 

محصول مرتبط با مقاله

محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

1. محصولات آرایشی و بهداشتی بورژویس(بورژوآ) - BOURJOIS

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر