شناخت کامل ماسک های لولن

 در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد شناخت کامل ماسک های لولن ارائه شده است ،همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته معرفی محصول و برند از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 

انواع ماسک مو

در دسته بندی کلی دو نوع ماسک مو وجود دارد:

1. ماسک موهای بعد از حمام

موهای بعد از حمام نیازی به شستشو ندارد و پس از بیرون آمدن از حمام روی موهای نم دار استفاده می شود.

2. ماسک موی داخل حمام

ماسک موی داخل حمام که پس از استفاده نیاز به آبکشی با آب ولرم دارد.

 

تفاوت این دو ماسک در طرز استفاده و نیاز به آبکشی داشتن یا نداشتن می باشد. دقت کنید که ماسک مو به هیچ عنوان نباید به ریشه مو تماس پیدا کند و در هفته بیشتر از دوبار استفاده نشود زیرا باعث ریزش مو می شود.

 

ماسک های لولن شامل کاندیشنرها و نرم کننده های عمیق مو می باشد که ماسک آفتابگردان، لیلیوم، جوجوبا و ماکادکیا و پیکسل جز این ماسک ها می باشند. تمامی این ماسک ها خاصیت نرم کنندگی عمیق مو و آبرسان مو را دارند ولی هر کدام یک خاصیت جداگانه دارند که در زیر به آن ها اشاره شده است:

ماسک آفتابگردان

این ماسک احیا کننده فیبرهای مو که کوتیکول ها را تقویت و با فرمول غنی شده از گل های آفتاب گردان مواد رطوبت مو را فراهم واز فیبر موها در برابر عوامل محیطی که باعث تسریع فرآیند فرسایش رنگدانه می شود محافظت می کند. همچنین به جز نرم کنندگی و آبرسانی مو خاصیت ثبات رنگ دارد.

ماسک تقویت کننده مخصوص موهای رنگ شده لولان lolane 500g

طریقه مصرف: پس از شستشو با شامپو مقداری از ماسک را روی مو بمالید و به مدت ۳ تا ۵ دقیقه بگذارید روی مو بماند و موها را ماساژ داده ، سپس موها را آبکشی کرده و با حوله خشک نمایید.


ماسک لیلیوم

این ماسک تقویت کننده موی سر حاوی عصاره لیلیوم آسیایی می باشد. تقویت کننده موهای صاف و جلوگیری از شکنندگی مو، تقویت کننده مغذی که تار مو را بازسازی ، مرطوب و صاف می کند و موها را از حالت شکنندگی به حالت نرم و براق که قابل کنترل نیز می باشد هدایت می کند. همچنین علاوه بر نرم کردن و آبرسانی مو یک حالت پف دار و خوش فرم برای موهای نازک و کم حجم ایجاد می کند.

ماسک نرم کننده تقویت کننده موی سر لولان lolane

طریقه مصرف: به طور یکنواخت روی موهای شسته و مرطوب ماساژ داده شود. 5 الی 7 دقیقه جهت اثرگذاری روی موها مانده و سپس آبکشی نمایید.

 

ماسک جوجوبا

این ماسک همان ماسک زیتون است که به جز ان که مو را نرم می کند مو را لخت تر و صاف می کند و خشکی بیش از حد مو را می گیرد. این ماسک ،درمان فشرده برای بازسازی موهای به شدت آسیب دیده و ضعیف را در پی دارد.این محصول حاوی گیاه جوجوبا و فرمول بسیار قوی silkpro (پروتئین های هیدرولیز شده دارای بالاترین درصدبازسازی مواد داخل کرتکس و خاصیت باز گرداندن حالت اصلی موهای خشک و آسیب دیده)با خاصیت thermo active می باشد.

ماسک تقویت کننده نرم کننده خشک آسیب دیده جوجوبا lolane 500g

نحوه مصرف: بعد از شستن مو به وسیله ی شامپو مقداری از ماسک تقویت کننده را بر روی مو استفاده کرده و به مدت 3 تا 5 دقیقه بگذارید روی مو بماند و موها را ماساژ داده، سپس موها را آبکشی نموده (نیازی به شامپو نیست) و با حوله خشک نمایید.


ماسک ماکادمیا

این ماسک همان ماسک فندق است که علاوه برم نرم کنندگی و آبرسانی مو باعث براقیت مو می شود و به مو شاین می دهد.

مو بعد از شامپو شدن نیاز به نرم کننده دارد تا لطافت و نرمی خود را دوباره بدست بیاورد. تقویت کننده موی سر فندق لولان (Lolane) برای براق کردن و لطافت بخشیدن به ساقه استفاده می شود . این ماسک تغذیه کننده حاوی روغن ترمیم کننده کریستالاین از دانه فندوق که فیبرهای باریک مو را ترمیم و کوتیکول را می بندد که باعث نرمی در ساقه می شود .

تقویت کننده موی سر فندق لولان lolane 250g

طریقه مصرف: پس از شستشو با شامپو مقداری از ماسک را روی مو بمالید و به مدت ۳ تا ۵ دقیقه بگذارید روی مو بماند و موها را ماساژ داده ، سپس موها را آبکشی کرده و با حوله خشک نمایید.ماسک پیکسل

به دلیل استفاده بیش از حد از محصولات شیمیایی التهاب هایی در ساقه و پوسته ی کف سر ایجاد می شود که برای ترمیم و آرامش بخشیدن به آنها از محصولات مغذی مثل ماسک و شامپو استفاده می شود.مکمل این فرآیند باعث ایجاد لایه ی هیدرولیز (لایه ی محافظتی و تنظیم کننده ی قشر خارجی پوسته ی کف سر) بر روی پوسته ی کف سر و شکستگی ساقه می شود. این ماسک PH کف سر را تنظیم می کند.

پیکسل لولن

طریقه ی مصرف: در مرحله ی اول موها را با شامپو به خوبی می شویید و سپس در مرحله ی دوم ماسک را به مدت 3 الی 7 دقیقه روی ساقه و نوک موها ماساژ داده و آبکشی کنید.

محصول مرتبط با مقاله

محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

1. ماسک تقویت کننده مخصوص موهای رنگ شده لولان  LOLANE 500g

2. ماسک تقویت کننده ونرم کننده موهای خشک و آسیب دیده جوجوبا  LOLANE 500g

3. تقویت کننده موی سر فندق لولان  LOLANE  250g

4. ماسک نرم کننده و تقویت کننده موی سر لولان - lolane

 

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر