تاریخچه برند اسنس - ESSENCE

تاریخچه برند اسنس - ESSENCE

 در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد تاریخچه برند اسنس - ESSENCE ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته معرفی محصول و برند از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 

اسنس محصولات فوق العاده خود را در اختیار شما قرار می دهد تا اعتماد به نفس و زیبایی خود را ابراز کنید. اسنس با آزمایش بر روی حیوانات مخالف است و به دنبال عرضه محصولاتی با کیفیت با قیمت مناسب است تا هر زمان که مایل بودید، ظاهری فوق العاده داشته باشید. به لطف مجموعه عظیمی از محصولات آرایشی-زیبایی باکیفیت و رنگ های محبوب هر فصل و فرمولاسیون تازه، شما و پوست تان احساس فوق العاده ای خواهید داشت!

 

تاریخچه برند اسنس - ESSENCE

برند آرایشی essence یک برند متعلق به اتحادیه اروپاست که در سال ۲۰۰۱ تاسیس شده است محصولات اسنس بطور کامل با مقرارات کمیسیون لوازم آرایشی و بهداشتی اتحادیه اروپا سازگار هسنتد و در کارخانه های در کشورهای این اتحادیه تولید می شوند. محصولات آن در سراسر اروپا از محبوبیت بسیاری برخوردار بوده و دلیل آن کیفیت بالا، تنوع محصولات و قیمت اقتصادی آنها است. هر یک از محصولات این برند در یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا تولید و به بازار عرضه می شوند. 

تنها پس از ۱۳ سال تولید اسنس به پرفروش ترین برند اروپا تبدیل شده و در ۱۱ کشور اروپایی از جمله آلمان ، هلند ، سوییس ، مجارستان و… رتبه ی اول فروش را داراست و در سایر کشور های اروپایی هم بین چند برند پرفروش قرار دارد.

اسنس سیاست کاری خود را بر روی کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب پایه گذاری کرده و همین دلیل باعث شده که افرادی که یکبار از محصولات اسنس استفاده می کنند دوباره به سراغ آن بیایند و عاشق محصولات شوند. به همین دلیل اسنس توانسته بدون صرف مبالغ هنگفت تبلیغاتی فروش بسیار بالایی دست پیدا کند. محصولات اسنس در بیش از ۸۰ کشور دنیا در پنج قاره جهان بفروش می رسند.

 

کیفیت اسنس

از سال 2002 و ورود اسنس به بازار، این برند همواره به دنبال محصولات آرایشی باکیفیت و مد روز با قیمت مناسب بوده است. اسنس قویا از تمامی مفاد دستورالعمل آرایشی قاره اروپا شامل قوانین مربوط به فرایند تولید، زمان مجاز نگهداری کالا و ارزیابی ایمنی محصولات پیروی میکند. این دستورالعمل همچنین شامل ممنوعیت آزمایش بر روی حیوانات است.

 

 محصول مرتبط با مقاله

 محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

1. محصولات اسنس - ESSENCE

 

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر