معرفی ماسک + اسکراب های فری من سری 1

در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد معرفی ماسک + اسکراب های فری من سری 1 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته مراقبت پوست از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 

فری من ماسک ها و اسکراب های زیادی دارد که تنوع آن ها برای انواع پوست و سنین مختلف زیاد می باشد. در ابتدا به تفاوت اسکراب و ماسک می پردازیم.

تفاوت ماسک و اسکراب:

ماسک برای آبرسانی به پوست و روشن کردن پوست و بهبود جوش و التهابات پوستی استفاده می شود ولی از اسکراب به منظور لایه برداری پوست استفاده می شود.

 

معرفی چند محصول از فری من:

1. ماسک و اسکراب صورت خاک رسی الماس معدنی:

این محصول نسبت با سایر مزیتی که دارد این است که هم به عنوان ماسک و هم اسکراب می توان از آن استفاده کرد که این امر صرفه اقتصادی دارد. باید دقت شود از ماسک این محصول به دفعات در یک هفته می توان استفاده کرد اما از اسکراب آن چون خاصیت لایه برداری دارد بهتر است از هفته ای دوبار بیشتر استفاده نشود. این ماسک دارای رایحه بسیار خوشبو می باشد. پس از استفاده آن صورت به طرز شگفت آوری روشن می شود و تیره گی های صورت را از بین می برد. این محصول دارای دانه های الماس به منظور اسکراب و لایه برداری صورت پس از خشک شدن ماسک می باشد و مناسب انواع پوست می باشد.

 

ماسک خاک رسی و الماس فری من

نحوه استفاده از ماسک:

مقداری از ماسک را بر روی پوست تمیز صورت و گردن بمالید. بعد از 10 دقیقه با آب گرم بشویید. از تماس با نواحی اطراف چشم خودداری کنید. می توانید هفته ای دوبار یا بر اساس نیاز خود، بیشتر استفاده کنید.

نحوه استفاده از اسکراب:

پس استفاده از خشک شدن ماسک و مکث 10 دقیقه ای آن مقدار خیلی کمی آب به پوست زده و سپس با انگشتان صورت را به شکل دورانی ماساژ دهید تا دانه های الماس که زبر هستند لایه برداری را انجام دهند. بیشتر از دوبار در هفته از حالت اسکراب استفاده نشود.

 

2. ماسک و اسکراب صورت چهار کاره سرکه سیب:

این محصول چندکاره عملیات پاک سازی پوست، لایه برداری از آن، حذف چربیهای زائد پوست و مرطوب سازی آنرا حتی برای پوستهای حساس بهتر از همیشه انجام میدهد.کائولین و رس بنتونیت بکار رفته در آن مانند یک سنگ پا برای پوست عمل میکنند و چربیهای اضافه و آلودگیهای بجا مانده در عمق پوست را پاکسازی میکنند. در نهایت برای داشتن یک پایان درخشان سرکه سیب موجود در این پاک کننده سلولهای مرده سطح پوست را پاکسازی میکند تا سلولهای جدید و شاداب نمایانگر شوند.

این ماسک برای از بین بردن جوشهای صورت بسیار فوق العاده عمل می کند. همچنین با استفاده از خواص سرکه سیب ph و چربی پوست را تنظیم و کنترل  می کند. منافذ باز پوست را می بندد. خاصیت پاکسازی سلول های مرده سطح پوست و بازسازی کننده و روشن کننده پوست را دارد و برای انواع مختلف پوست ها مناسب می باشد.

 

ماسک صورت چهار کاره سرکه سیب

نحوه استفاده

به منظور استفاده از آن به عنوان یک پاک کننده و لایه بردار روزانه: به آرامی روی پوست مرطوب ماساژ دهید و بخوبی بشویید.

جهت استفاده به عنوان ماسک و تونر: روی پوست صورت و گردن قرار بدهید و از تماس آن با چشم ها خودداری کنید. اجازه دهید خشک شود و بعد با آب گرم بشویید.

 

باتشکر از شهرزاد عزیز

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر