کاربرد و طریقه مصرف محصول چین پلکس

کاربرد و طریقه مصرف محصول چین پلکس

در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد کاربرد و طریقه مصرف محصول چین پلکس و نحوه استفاده آن ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته مراقبت مو از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 

1- جهت تقویت ریشه و ساقه موهای آسیب دیده و بی حالت که در اثر رنگ و دکلره کردن آسیب دیده اند .
۲- جهت تقویت ریشه و ساقه موهای سفید که مشکل رنگ پذیری رنگ های روشن را دارند و با رنگ های تیره که در ریشه ماندگاری ندارند همچنین جهت روشن کردن موهای تیره موجود روی سر.
۳- جهت براق نمودن رنگساژهای مو بعد از عمل دکلره ، مش و های لایت.
۴- جهت صاف کردن، فرکردن و نگاره کردن هر نوع موی سر حتی موهای ضعیف و شکننده.
۵- جهت رنگ کردن موها بدون هیچگونه آسیب دیدگی.


جهت تقویت ریشه و ساقه موهای آسیب دیده و بی حالت که در اثر رنگ و دکلره کرد آسیب دیده اند

طریقه مصرف: اگر موهایتان کثیف است باید حتما موهایتان را شسته و خشک کنید.
مقدار ۳۰ گرم میدوپلا ( ماسک مو) + ۵ گرم از محلول شماره ۱( محلول با کننده REBUILDER ) را با یکدیگر مخلوط نموده به موهایتان مالیده و ۱۰ دقیقه ماساژ دهید و سپس موهای خود را با آب بشوئید ، خیسی موها را گرفته و از محلول شماره ۲ (محلول نگه دارنده (STABLIZER به موهایتان به اندازه نیاز بمالید و به مدت ۱۰ دقیقه مجددا ماساژ دهید و پس از آن با یک شامپوی ملایم همراه با نرم کننده موها را شستشو داده و خشک کنید.
با این عمل علاوه بر ساقه موهای شما که آسیب دیده اند ریشه مو نیز کاملا ترمیم وتغذيه می گردد.
برای بهبود ریشه و ساقه های مو بهتر است پس از انجام عملیات بالا از کرم شماره ۳ )کرم احیا کننده (IMPROVER به کلیه موها مالیده و پس از ۱۰ دقیقه ماساژ آن را شتشو دهید، سپس موهای خود را به حالت دلخواه براشينگ کنید.
برای داشتن موهای کاملا طبیعی و شفاف بهتر است از کرم شماره 3 (کرم احیاکننده (IMPROVER بصورت شخصی در منزل استفاده کنید.
برای این کار بعد از استحمام خیسی موها را گرفته و کرم را به و ماوها مالیده و بمدت ۵ تا ۱۰ دقیقه ماساژ داده و سپس موهای خود را شستشو دهید.


(جهت تقویت ریشه و ساقه موهای سفید که مشکل رنگ پذیری رنگ های روشن را دارند)

طریقه مصرف:

A) برای ریشه و ساقه ی موهای تازه رشد کرده
اگر از رنگهای روشن استفاده می کنید مانند رنگ های ۷-۸-۹ باید ابتدا عمل دکوپاژ انجام بدهید، (یعنی اکسیدان ۳ %10ولوم) + آب ولرم به مقداری پودر دکلره (بستگی به میزان ریشه و مو و نوع جنس مو) بدون تماس با کف سر به موها ماليده بمدت ۵ الی ۱۰ دقیقه صبر کنید بعد موهارا بشوئید.
سپس از رنگ های روشن دلخواه که روی سر دارید به میزان معین و مقدار ۱۰ میل از محلول شماره۱( محلول باز سازی کننده (REBUILDER + اکسیدان ۹% ۳۰ ولوم مخلوط کرده بر روی موها ماليده بمدت ۱۰دقیقه ماساژ می دهیم و بعد موهارا می شوئیم پس از آن محلول شماره 2 (محلول نگهدارنده (STABLIZER را به ریشه موهای تازه رشد کرده مالیده ۱۰دقیقه ماساژ داده سپس با یک شامپوی ملایم همراه با نرم کننده شستشو داده و خشک کنید.
بعد از اعمال فوق از کرم شماره ۳ (کرم احیاکننده (IMPROVER استفاده نموده و به موهای خود بمالید 10 دقیقه ماساژ داده و سپس شستشو دهید.
B) جهت رنگ های تیره که در ریشه ماندگاری ندارند.
در بیشتر موارد رنگ های تیره استفاده شده پس از چند بار شستشو روشن تر می شوند، برای جلوگیری از این مورد از فرمول زیر استفاده می کنیم:
رنگ تیره مورد نظر موی سره ( اکسیدان 6% ۲۰ولوم )+۵ گرم از محلول شماره ۱( محلول بازسازی کننده REBUILDER ) را به موها مالیده همراه با ماساژ پس از ۱۰ دقیقه با آب ولرم شستشو دهید.
خیسی موهارا گرفته مجددا ۵ گرم از محلول شماره ۲ (محلول نگهدارنده STABLIZER) را به موهایتان بمالید و بمدت ۱۰دقيقه مجددا ماساژ دهید و پس از آن با یک شامپوی ملایم همراه با نرم کننده موهارا شستشو داده و خشک کنید.
بعد از اعمال فوق از گرم شماره ۳ (کرم احیاکننده (IMPROVER به موها زده ۱۰دقيقه ماساژ داده و سپس شستشو دهید.
C) جهت رنگ های تیره که می خواهید روشن تر شوند.
رنگ تیره مورد نظر در موی سر شما از شماره ۱ تا ۵ طبیعی
توجه کنید مطلب بسیار مهم در این مورد رنگ این است که مورد استفاده باید 1 درجه از رنگ موی سر شما روشن تر باشد + اکسیدان ۱۲٪ (۲۰ولوم) +۵ گرم محلول شماره 1 (محلول بازسازی کننده (REBUILDER به مدت ۱۰ دقیقه به موها مالیده همراه ماساژ پس از ۱۰ دقیقه با آب ولرم شستشو دهید.
خیسی موها را گرفته مجددا ۵ گرم از محلول شماره ۲ (محلول نگهدارنده (STABLIZERبه موهایتان بمالید و بمدت ۱۰ دقیقه ماساژ دهید و پس از آن با یک شامپوی ملایم همراه با نرم کننده موها را شستشو داده و خشک کنید.
بعد از اعمال فوق از کرم شماره ۳ (کرم احیاکننده (IMPROVER به موها بمالید۱۰دقیقه ماساژ داده و سپس شستشو دهید.
برای داشتن موهای کاملا طبیعی و شفاف بهتر است از کرم شماره ۳ (کرم احیاکننده (IMPROVER بصورت شخصی در منزل استفاده کنید.
برای این کار بعد از استحمام خیسی موها را گرفته و کرم را به موها مالیده و بمدت ۵ تا ۱۰ دقیقه ماساژ داده و سپس موهای خود را شستشو دهید.


جهت براق نمودن رنگساژ های مو بعد از عمل دکلره- مش و های لایت

طریقه مصرف:
برای این کار از فرمول زیر استفاده می کنیم:
۵ گرم از محلول شماره ۱(محلول بازسازی کننده (REBUILDER + 10 گرم اکسیدان ۶ درصد ۲۰ولوم + به مقدار لازم رنگ ترکیبی برای رنگساژ را با هم مخلوط کرده و به موها مالیده همراه ماساژ پس از ۱۰ دقیقه با آب ولرم ماساژ دهید.
خیسی موها را گرفته مجددا ۵ گرم از محلول شماره ۲(محلول نگهدارنده STABLIZER) به موها بمالید و بمدت ۱۰ دقیقه مجددا ماساژ دهید و پس از آن با یک شامپوی ملایم همراه با نرم کننده موهارا شستشو داده و خشک کنید.

برای داشتن موهای کاملا طبیعی و شفاف بهتر است از کرم شماره ۳ (کرم احیاکننده (IMPROVER بصورت شخصی در منزل استفاده کنید.
برای این کار بعد از استحمام خیسی موها را گرفته و کرم را به موها مالیده و بمدت ۵ تا ۱۰ دقیقه ماساژ داده و سپس موهای خود را شستشو دهید.


جهت صاف کردن هرنوع موی سر حتی موهای ضعیف و شکننده

طریقه مصرف:
با توجه به راهنمایی و نحوه مصرف صاف کننده در بروشورهایی که در اختیار دارید، اول کرم صاف کننده را در داخل ظرف پلاستیکی به مقدار دلخواه (بستگی به کوتاهی یا بلندی موی سر) ریخته و با برس مخصوص روی موها بمالید، بمدت ۱۰ تا ۱۵دقیقه شانه کرده سپس شستشو دهید. سپس ۱۰گرم از محلول شماره ۱ ( محلول بازسازی کننده REBUILDER) همراه با ۳۰ گرم از محلول NEUTROLIZER (موجود در کیت صاف کننده) مخلوط کرده و با اپلیکتیتوره موجود در کیت چینپلکس) به تمام موها مالیده و کاملا از بالا به پائین شانه می کشیم. مدت زمان استفاده و مکث برروی موها بستگی به ضخامت و جنس مو بین ۱۰ تا ۲۰ دقیقه می باشد، سپس شستشو می دهیم.
پس از آنکه خیسی موهارا توسط حوله گرفتیم محلول شماره ۲ صاف کننده یعنی خنثی کننده یا IMPROVER را به تنهایی به موها مالیده بمدت ۵ دقیقه ماساژ می دهیم و پس از آن از فاز ۳ کیت صاف کننده که به صورت یک شامپو ملایم با PH مناسب بوده موهارا شسته و خشک می کنیم.
برای داشتن موهای کاملا طبیعی و شفاف بهتر است از کرم شماره ۳ (کرم احیاکننده IMPROVER) بصورت شخصی در منزل استفاده کنید.
برای این کار بعد از استحمام خیسی موهارا گرفته و کرم را به موها مالیده و بمدت ۵ تا ۱۰ دقیقه ماساژ داده و سپس موهای خود را شستشو دهید.


جهت فر کردن هرنوع موی سر حتی موهای ضعیف و شکننده

طریقه مصرف:
با توجه به راهنمایی و نحوه مصرف از کیت فر که در بروشور توضیح داده شده، پس از انجام مراحل اول و دوم و پس از اینکه مو ها را در مدت زمان مشخص توسط بیگودی پیچیده شده و آغشته به محلول SPECIFIC WAVE MECHES می باشد،۱۰گرم از محلول شماره ۱(محلول بازسازی کننده REBUILDER) همراه با ۳۰ گرم از محلول NEUTROLIZER ( موجود در کیت مو) به تمام موها اسپری کرده و ۱۵ دقیقه (بسته به جنس و کیفیت وضخامت مو ) صبر می کنید. پس از آن فقط از محلول NEUTROLIZER (موجود در فرکننده) به موها مالیده و مجددا بين ۵ تا ۱۰ دقیقه ماساژ داده و موها را شستشو می دهیم. برای داشتن موهای کاملا طبیعی و شفاف بهتر است از کرم شماره ۳ (کرم احیاکننده IMPROVER) بصورت شخصی در منزل استفاده کنید.
برای این کار بعد از استحمام خیسی موها را گرفته و کرم را به موها مالیده و بمدت ۵ تا ۱۰ دقیقه ماساژ داده و سپس موهای خود را شستشو دهید.


جهت دکلره کردن هرنوع موی سر حتی موهای ضعیف و شکننده

طریقه مصرف:
۴۰ گرم پودر دکلره انتخاب می کنید + 10گرم محلول شماره ۱۱ (محلول بازسازی کننده REBUILDER (اکسیدان از هرنوع بستگی به موها ( به اندازه 1 به ۱/۵ اندازه ترکیب پودر و اکسیدان) همگی را مخلوط کرده و به موها بزنید.
پس از ۲۰ الی ۳۰ دقیقه (بسته به رنگ مو و روشنی دلخواه و همچنین ضخامت مو محلول شماره2 (محلول نگهدارنده STABLIZER) را به موها بمالید و حداقل ۱۰ دقیقه ماساژ بدهید و سپسر با یک شامپو ملايم (آمفوتن) کاملا شسته و بعد از اعمال فوق از کرم شماره۳ (کرم احیاکننده IMPROVER) به موها زده و ۱۰ دقیقه ماساژ دهید و سپس شستشو دهید.
توجه : اگر موهای شما بر اثر دگلره و رنگ نمودن زیاد صدمه دیده است بهتر است قبل از اعمال (دکلره) اول از محلول شماره ۱ (محلول بازسازی کننده REBUILDER) بر روی مو ها اسپری نموده و ۵ دقیقه ماساژ داده و سپس عمل دکلره را انجام دهید.
برای داشتن موهای کاملا طبیعی و شفاف بهتر است از کرم شماره ۳ (کرم احیاکننده IMPROVER) بصورت شخصی در منزل استفاده کنید.
برای این کار بعد از استحمام خیسی موهارا گرفته و کرم را به موها مالیده و بمدت ۵ تا ۱۰ دقیقه ماساژ داده و سپس موهای خود را شستشو دهید.


جهت رنگ کردن موها بدون هیچگونه آسیب دیدگی

طریقه مصرف:
50 گرم رنگ موی دلخواه ۵ +گرم محلول شماره ۱( محلول بازسازی کننده REBUILDER) + اکسیدان ( مقدار و درصد بستگی به شماره رنگ دارد.) بایکدیگر مخلوط کرده و به موازده،بسته به ضخامت موهایتان حداکثر ۲۰ دقیقه صبرمی کنید.(بهتر است از کلاه مش استفاده شود) سپس موها را میشوییم و پس از آن از محلول شماره ۲ (محلول نگهدارنده STABLIZER) به موها زده و بمدت ۱۰ دقیقه ماساژ میدهیم و بعد از آن با یک شامپو ملایم (آمفوتن) کاملا شستشو میدهیم.
بعد از اعمال فوق از گرم شماره ۳ (کرم احیا کننده IMPROVER )به موها زده دقيقه ماساژ داده و سپس شستشو دهید.
توجه: این عمل تا زمانی نتیجه مثبت خواهد داد که رنگ موی مورد استفاده هم گروه رنگ روی سر شما باشد. در غیر اینصورت باید ابتدا عمل دکلره صورت بگیرد. برای داشتن موهای کاملا طبیعی و شفاف بهتر است از کرم شماره ۳ (کرم احیاکننده IMAPROVER) بصورت شخصی در منزل استفاده کنید.
برای این کار بعد از استحمام خیسی موهارا گرفته و کرم را به موها مالیده و بمدت ۵ تا ۱۰ دقیقه ماساژ داده و سپس موهای خود را شستشو دهید.
CHAINPLEX
یک محصول کاملا حرفه ای که بصورت کيت بسته بندی شده شامل :
1- محلول بازسازی کننده REBUILDER
۲- محلول نگه دارنده STABLIZER
٣- کرم احیا کننده IMPROVER
لازم به ذکر است که علاوه بر ۳ محلول فوق شامل یک عدد اپلیکیتور و پمپ ( جهت تعیین مقدار و اندازه ) می باشد . این محصول حاوی آمینو اسیدهای نگه دارنده همراه با کراتین طبیعی و روغن آرگان بوده که مانع از هرگونه آسیب دیدگی موها در هنگام امور آرایشگاهی می گردد.

 

معرفی محصول:

جهت بازدید از کیت تقویتی و درمانی مدل چین پلکس بس - BES و یا محصولات محلول احیا کننده مو مدل چین پلکس بس - BES و یا محصول کیت کامل تقویتی، درمانی و احیا کننده چین پلکس بس و یا محصول اولاپلکس به آدرس فروشگاه اینترنتی هومهر مراجعه کنید.

 

 

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر