انواع ویال ضد ریزش مو و روش استفاده

در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد انواع ویال ضد ریزش مو و روش استفاده ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته مراقبت مو از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید. 

 

ریزش بیش از اندازه مو مشکلی شایع است که می تواند هم مردان و هم زنان را در هر سنی تحت تاثیر قرار دهد. ریزش مو زمانی رخ می دهد که پوست سر و فولیکول های مو از برخی تغییرات رنج می برند. این شرایط می تواند در نتیجه یک بیماری یا تغییراتی مشخص در محیط شکل گرفته باشد. پوست سر ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تار مو دارد که روزانه ۵۰ تا ۱۰۰ تار از آنها در مرحله‌ی استراحت مو می‌ریزند. البته جای نگرانی نیست، چون این ریزش مو طبیعی است و حتما هنگام دوش گرفتن و برس زدن مو، شاهد آن بوده‌اید. مشکل زمانی آغاز می‌شود که موهای ریخته شده، بیشتر از موهای رویش یافته باشد و فرد کاهش حجم موهایش را حس کند. تمام کسانی که دچار ریزش مو هستند، اغلب رنج زیادی می‌کشند که توأم با احساس عدم‌امنیت، ترس و همچنین از دست دادن اعتماد به نفس است، بنابراین ریزش مو فقط یک مسئله‌ی ظاهری نیست. ریزش مو دلایل بسیاری چون کم‌کاری غده‌ی تیروئید، بارداری، کمبود مواد مغذی و عدم رعایت بهداشت دارد. 

درمان ریزش مو راهکارهایی دارد که یکی از آن راهها استفاده از ویال ضد ریزش است. ویال های ضد ریزش برندهای مختلفی دارد که هر کدام کاربرد و نحوه استفاده متفاوتی دارد. در زیر به توضیح برخی از برندهای این ویال ها اشاره می کنیم.

1. پک کامل چهار عددی ضد ریزش مو کی.تراپی لاکمه – LAKME

ریزش مو عارضه ای متداول است که معمولا گریبان گیر مو می شود، کمپانی معتبر و مشهور Lakme که سالهاست در عرصه ی مو و مراقب های مو فعالیت می کند محصولاتی را تولید کرده است که همزمان که درمان ریزش مو را انجام می دهند، پوست سر را آماده ی رویش مجدد مو و افزایش تعداد موها می کنند. این پک حاوی 4 محصول شامپو ضد ریزش مو، ماسک مو حجم دهنده و ضد ریزش مو، آمپول شوک دهنده ضد ریزش مو، لوسیون جلوگیری از ریزش می باشد.

1.1. شامپو ضد ریزش مو کی.تراپی لاکمه از ریزش موها، پیری و سفیدی مو جلوگیری کرده و و تراکم مو را افزایش می دهد، گردش خون را بهبود می بخشد و ترشحات پوست سر را تنظیم می کند.

در طول درمان می تواند به عنوان شامپوی روزانه مورد استفاده قرار بگیرد.

نحوه استفاده:

شامپو را به سر بزنید. سپس به آرامی ماساژ دهید. برای چند دقیقه مکث کنید تا شامپو اثر خود را اعمال کند و در آخر مو را آبکشی نمایید.

1.2. ماسک مو حجم دهنده و ضد ریزش مو کی.تراپی لاکمه علاوه بر کنترل ریزش مو حجم ساقه ی مو را افزایش داده و مشکل نازکی مو را برطرف می کند. همچنین باعث تقویت و ترمیم فیبر مو و نفوذ به داخل کورتکس مو و ترمیم موهای آسیب دیده و نرمتر و شفافتر شدن مو می شود.

نحوه استفاده:

بر روی موی شسته شده و نم دار اعمال شود. برای چند دقیقه مکث کنید تا ماسک اثر خود را اعمال کند و در آخر مو را آبکشی نمایید.

1.3. آمپول شوک دهنده ضد ریزش مو کی.تراپی لاکمه به کف سر شما شوک وارد کرده و باعث افزایش تعداد موها می شود.

نحوه استفاده:

مو را با شامپو ضد ریزش مو کی.تراپی لاکمه شستشو دهید. مو را به آرامی برای کمک به نفوذ محصول ماساژ دهید.نیاز به آبکشی ندارد. سه بار در هفته در روزهای متناوب استفاده شود و طول درمان 6-9 هفته می باشد.

1.4. لوسیون جلوگیری از ریزش مو کی.تراپی لاکمه مو و پوست سر  شما را احیا کرده و شرایط را برای تغذیه ریشه مو و احیا ساقه مو فراهم می کند. از ریزش موها، پیری و سفیدی مو جلوگیری کرده و و تراکم مو را افزایش می دهد، گردش خون را بهبود می بخشد و ترشحات پوست سر را تنظیم می کند. کمبود ویتامین را اصلاح می کند.

نحوه استفاده:

مو را با شامپو ضد ریزش مو کی.تراپی لاکمه شستشو دهید. مو را به آرامی برای کمک به نفوذ محصول ماساژ دهید.نیاز به آبکشی ندارد و برای مصرف روزانه مناسب است.

این محصولات را هم تکی و هم جمعی می توان استفاده کرده که در صورت استفاده همزمان تاثیر بیشتری بر روی مو خواهد گذاشت.

 

پک کامل چهار عددی ضد ریزش مو کیتراپی لاکمه lakme 

 

محصولات بس بسیار حرفه ای در این زمینه وارد بازار شده است به گونه ای که اگر ویال جنسینگ دارد شامپو داخل حمام هم جنسینگ دارد. هر ویال و شامپو با هم با یک عصاره و ترکیب است.

2. لوسیون ضد ریزش مو بالبوتون بس

لوسیون ضد ریزش مو بالبوتون بس، با وجود ویتامین های مختلف، مو، ریشه مو و  پوست سر را به گونه ای تقویت کرده تا از ریزش آن جلوگیری شود. یکی از دلایل ریزش مو، رادیکال های آزادی هستند که سلول های ریشه مو را پیر کرده و از بین می برند و مو از بین می رود. ویتامین A که رتینول نام دارد، با آنتی اکسیدان های خود، رادیکال های آزاد را خنثی کرده و مانع ریزش مو می شود. ویتامین E (توکوفرول)، ویتامین H (بیوتین) و ویتامین B5 ( اسید پانتوتنیک) با حفظ غشای سلولی و بین سلولی، عملکرد پوست سر را تقویت کرده و رشد مو را بهبود می بخشند. ویتامین F یا لینولئووا اسید (linoleová acid)، که اسیدهای چرب مفیدی را شامل می شود، با داشتن پیوندهای دوگانه مولکول های اسید چرب با میزان ید بالا، میزان آب و رطوبت مو را تا حد ممکن بالا نگه داشته و مانع خشکی و سپس ریز مو می شود. ویتامین B7 یا اینوزیتول، با ترکیب با ویتامین های این گروه مواد حیاتی رشد مو را فراهم کرده و مانع از طاسی می شود. ویتامین B1 یا تیامین، با تقویت ریشه مو و پوست سر، از ریزش مو جلوگیری می کند.

 

بالباتون bes silkat bulboton c2

نحوه استفاده:

این محصول را به صورت یک روز در میان بعد از شستشو و خشک کردن موها بعد از شامپو بالبوتون به وسیله قطره چکان که داخل لوسیون قرار دارد قطره قطره بر روی سر چکانده و ۳ تا ۵ دقیقه ماساژ دهید بعد از مصرف احتیاجی به شستشو ندارد.

 2.1. شامپو بالباتون ضد ریزش بس - BES Silkat C1 Bulboton Active shampoo

این شامپو حاوی مولتی ویتامین و گیاهان مفید برای مو بوده که با قابلیت پاک کنندگی متوازن، به شما موهایی پاکیزه و مقاومی را هدیه می دهد.این شامپو حاوی آمینواسید های مفید جهت کرانیته کردن مو بوده تا به طور موثری مقاومت موها را افزایش می دهد.

 شامپو بالباتون ضد ریزش بس

3. لوسیون ضد ریزش و تقویتی جنسینگ بس BES Ginseng

لوسیون ضد ریزش و تقویتی جنسینگ بس برای درمان ریشه های ضعیف مو و افزایش رشد موها موثر می باشد و استفاده توام با شامپو جنسینگ حیات دوباره به موهای شما می بخشد.

نحوه استفاده:

بعد از شستن موها با شامپو جنسینگ و خشک کردن آن لوسیون را با قطعه پلاستیکی داخل آن به صورت قطره قطره بر روی موها ریخته و 3 دقیقه ماساژ دهید. بعد از استفاده این محصول احتیاجی به شستن موها نمی باشدضمنا به صورت 2 روز یکبار از لوسیون استفاده گردد.

 

لوسیون ضد ریزش و تقویتی جنسینگ بس bes ginseng

 

 

 3.1. شامپو  ضد ریزش مو جینسینگ بس  BES 150ml

با خونرسانی مناسب‌تر به پیاز مو و همچنین قابلیت تحریک گردش خون مویرگی کف سر، باعث تقویت و تغذیه‌ی موها می‌شود. این شامپو برای انواع موها مناسب است و می‌تواند به عنوان شامپوی دایم استفاده شود و پس از اتمام دوره درمان 85 درصد کاهش ریزش مو را مشاهده کرد.

 

شامپو ضد ریزش مو جینسینگ بس bes 150ml

 

4. لوسیون ضد ریزش موی سر هرژن بس - BES

این لوسیون یک محصول اساسی و بنیادی برای مقابله با ریزش مو میباشد.در این لوسیون موادی چون کلسیم پنتوتنات و عصاره ی بادام هندی و گروهی از ویتامینهای F,E,A,B5,B1 وجود دارند که باعث تحریکات و تقویت پیاز موی ضعیف شده میشوند.این خصوصیات لوسیون مستقیما باعث جلوگیری از ریزش مو میشود.در طول استفاده از از این لوسیون باید از شامپوی تقویت کننده ی هرژن نیز استفاده کنید.

لوسیون ضد ریزش موی سر هرژن hergen

نحوه استفاده :
لوسیون ضد ریزش مو را بصورت یکنواخت روی تمام پوست سر پخش نموده وبا انگشتان خود به روشهای زیر ماساژ دهید.
الف- نوک انگشتان خود را بهم چسبانده از پس سر تا روی سر ماساژ دهید.
ب- با انگشتان بهم چسبیده و با حرکات لرزشی از پهلوی سر از پایین به سمت بالای سر ماساژ دهید.
ج- بااستفاده از کف دست از قسمت جلوی سر (فرونتال) به سمت بالای سر ماساژ دهید.
میزان مصرف در فاز درمان ریزش مو 2 یا 3 ویال در هفته توصیه میشود.
در فاز نگهداری ( maintenance ) یک ویال در هفته کافی است.
توجه : برای نتیجه خیلی عالی توصیه میشود هم زمان با استفاده از این محصول برای شستشو موها در حمام از شامپو هرژن بس در دوره درمان استفاده کنید.

4.1. شامپو ضد ریزش و تقویت کننده مو  هرژن - HERGEN BES

اگر از شامپوی هرژن بس استفاده میکنید باید در طول دوره ی مصرف از ویال تقویت کننده ی هرژن بس نیز استفاده کنید. این شامپو  ضمن تقویت ریشه مو و جلوگیری از ریزش، به تقویت و بازسازی ساقه مو کمک میکند. وجود مواد خاصی از قبیل یک مجموعه ویتامینی و آمینو اسیدی در تغذیه ی پیاز موِیی که در حال ضعیف شدن است کمک میکند.

شامپو ضد ریزش تقویت کننده مو هرژن hergen bes

نحوه استفاده:
شامپو را بطور یکنواخت بر روی سر پخش نمایید. موها را بصورت منظم و دورانی با نوک انگشتان ماساژ دهید. موها را با آب ولرم شستشو دهید. در صورت نیاز می توان از شامپو در هر بار حمام کردن دوبار استفاده نمود.

 

محصول مرتبط با مقاله

محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

1. پک کامل چهار عددی ضد ریزش مو کی.تراپی لاکمه – LAKME

2. لوسیون ضد ریزش مو بالبوتون بس

3. شامپو بالباتون ضد ریزش بس - BES Silkat C1 Bulboton Active shampoo

4. لوسیون ضد ریزش و تقویتی جنسینگ بس BES Ginseng

5. شامپو  ضد ریزش مو جینسینگ بس  BES 150ml

6. لوسیون ضد ریزش موی سر هرژن بس - BES

7. شامپو ضد ریزش و تقویت کننده مو  هرژن - HERGEN BES

8. کپسول تقویت کننده و ضدریزش مو لورال پروفشنال - LOREAL PROFESSIONNEL

9. پک شامپو و کپسول ضد ریزش مو لورال پروفشنال - LOREAL PROFESSIONNEL

10. سرم ضد ریزش نوول Nouvelle Control Drops

11. سرم تقویت ساقه مو نوول - Nouvelle Color Glow

12. شامپو تخصصی ضد ریزش ویگورانس یانسی YUNSEY 250ml

13. شامپو ضد ریزش مو تزول - tazol

14. قطره ضد ریزش تزول - TAZOL

 

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر