روش انجام کاشت ناخن ژله ای

در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد روش انجام کاشت ناخن ژله ای ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته کاشت ناخن از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 

ناخن ها یکی از اجزای زیبایی دست ها مخصوصا برای خانمها هستند. ناخن هایی مرتب، تمیز و مانیکور شده می توانند به راحتی استایل شما را تغییر داده و به مرحله ی جدیدی از خوش پوشی و شیکی ببرد. برخی از خانم ها به صورت طبیعی ناخن های بسیار ضعیف و بد فرمی دارند که معمولا طوری که می خواهند بلند نمی شود و روی آن را نمی توانند دیزاین و طراحی دلخواه را انجام دهند. برای این افراد بهترین گزینه، کاشت ناخن است.

کاشت ناخن چندین روش را دارد که در مقاله ‘’ کاشت ناخن و توضیح مزایا و معایب آن ‘’ در مورد کاشت ناخن توضیحاتی داده شده است. در این مقاله قصد داریم تا در مورد کاشت ناخن ژله ای توضیحاتی را ارائه نماییم.

کاشت ژله‌ای به نسبت کاشت پودری نازک‌تر، واقعی‌تر و ظریف‌تر است و در عین حال گرانتر از کاشت اکریلیک می‌باشد. این کاشت با آب و هوای مرطوب سازگاری بیشتری دارد و ماندگاری آن در هوای مرطوب بیشتر است و به طور معمول این نوع کاشت در هوای خشک ترک برمی‌دارد. در این روش مواد ژل به صورت آماده قابل خریداری شده و آن را بعد از مواد ضدقارچ روی ناخن می‌گذارند و در دستگاه یووی قرار می‌دهند تا خشک شود.

این کاشت برای افرادی که ناخنی ظریف و براق می‌خواهند، از حساسیت یا ناراحتی تنفسی (آسم) رنج می‌برند و همچنین در مناطق مرطوب زندگی می کنند مناسب می باشد. برای ماندگاری بیشتر این کاشت نیاز به توانایی‌های یک ناخن کار حرفه‌ای و مواد مناسب و خشک نبودن آب و هوا می باشد.

 

مواد مورد استفاده در کاشت ژل

کاشت ناخن ژله ای شباهت بسیاری به روش کاشت ناخن پودری دارد و تنها تفاوتشان در مواد اولیه آن هاست.

در زیر به مواد کاشت ناخن ژله ای اشاره شده است.

  1. پریمیوم ژل
  2. تاپ شاین ژل
  3. براشان ژل
  4. پرایمر
  5. ضد قارچ
  6. کلینر
  7. چسب ناخن
  8. دستگاه خشک کن UV
  9. دستگاه سوهان برقی

 

مراحل انجام قدم به قدم کاشت ژل

مرحله اول: انجام دادن مراحل مانيكور و زدن بافر روي تمام سطح ناخن

ابتدا ناخن ها را  به وسیله سوهان میتراشیم و نازک می کنیم  تا به حجمی برسند که بتوانند پذیرای لایه های مضاعف باشند (در غیر این صورت ناخن مصنوعی دارای برآمدگی غیر طبیعی روی دست می شود )

مرحله دوم:

حال ناخن ها را ضد قارچ می زنیم.

ضد قارچ کاشت ناخن

 

حال مراحل تیپ گذاری را با استفاده از چسب ناخن انجام می دهیم.

چسب ناخن

مرحله سوم:

بعد از آن طول تیپ هر انگشت را با وسیله ای به نام کاتر  ( نوعی پانچ مخصوص )  به اندازه ای که دلخواه مشتری است کوتاه می کنیم و مجددا سوهان کشی می شود .

کاتر کاشت ناخن

مرحله چهارم:

در این مرحله با استفاده از دستگاه سوهان برقی خط تیپ ها را کاملا محو می کنیم.

مرحله پنجم:

در این مرحله ناخن را با استفاده از پرایمر روغن زده و در حالتی که پرایمر خیس می باشد ژل شماره یک یعنی پریمیوم ژل را به حالت لاک زدن با فاصله از ریشه روی ناخن زده و به مدت دو دقیقه داخل دستگاه خشک کن UV  می گذاریم و بعد از در آوردن دستها بلافاصله کلینر(پاک کننده) می زنیم.

تاپ ژل

حالا دوباره ژل شماره یک که همان پریمیوم ژل می باشد را برای حجم دادن به ناخن و رفع شکنندگی و به منظور پر کردن گودی ها دوباره تکرار می کنیم ، سپس انگشتان را دوباره داخل دستگاه UV گذاشته و سپس کلینر می زنیم.

 

کلینر ژل

 

سپس تمام مراحل سوهان کشی را در این قسمت انجام می دهیم و بافر می کشیم.

مرحله ششم:

حال ژل شماره دو یعنی تاپ شاین ژل را با فاصله از ریشه به حالت لاک زدن روی ناخن کشیده، دست را داخل دستگاه UV می گذاریم و بعد از دو دقیقه از دستگاه بیرون می آوریم و کلینر می زنیم.

مرحله هفتم:

سپس در آخرین مرحله ژل شماره سه به نام برآشان ژل را از ریشه ناخن ها به حالت لاک زدن روی ناخن کشیده و داخل دستگاه UV به مدت دو دقیقه می گذاریم و در اینجا کار شما تمام است، حال کلینر می زنیم.

ژل آخر

توصيه كارشناس هومهر : تمامي مراحل كاشت ناخن بسيار مهم است اما تمام جلوه و زيبایي كاشت ناخن در استفاده از ژل آخر مي باشد ،پس حتما در انتهاي كار از اين محصول استفاده كنيد ويا اگر با توجه به نياز اين محصول به دستگاه يووي مشكلي از جهت تهيه واستفاده از دستگاه يووي داريد ميتوانيد از محصول مشابه اين محصول يعني تاپ كد استفاده كنيد چرا كه تاپ كد نيازي به خشك شدن با دستگاه يووي ندارد و از زيبايي ناخن كاشت شده بعداز استفاده از اين محصول حيرت زده شويد.

 

نکته: توجه شود که در هر قدم استفاده از اشعه یو وی خشک کن ، سوهان کشی و عدم تماس ژل با ریشه ناخن از لزومات یک کاشت ناخن ژله ای حرفه ای و تمیز می باشد.

 

محصول مرتبط با مقاله

محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

1. انواع مواد کاشت ناخن

2. انواع ابزار کاشت ناخن - Nail planting tools

3. انواع دیزاین کاشت ناخن - Design of nail planting

4. فورمر کاغذی پروانه ریفورما  

5. چسب ناخن برس دار تو پوینت - 2Point

6. چسب ناخن برس دار کیو اند اُ - Q & O

7. چسب تیپ ناخن ریفورما چسب کاشت ناخن ReformA nail glue

8. تیپ کاشت ناخن پا 100 عددی سالن - Salon

9. تیپ کاشت ناخن نوک تیز

10. کاتر ناخن حرفه ای (کاشت ناخن) وین - wian

11. کاتر ناخن حرفه ای

12. تاپ ژل خیس ناوی - navi

13. تاپ ژل ريفورما ( تاپ ژل كاشت ناخن ) Top Gel ReformA 10ml

14. ضد قارچ کاشت ناخن کنیتکس kinetics dehydrator 29m

15. ضد قارچ کاشت ناخن ریفورما

16. ضد قارچ کاشت ناخن اترکشنATTRACTION

17. محلول ضد قارچ گلدن رز - golden ros

18. روغن کوتیکول ان بی ای 15 میل - NB

19.پاك كننده قوي چندكاره ( كلينزر ) كاشت ناخن ريفورما Cleanser ReformA 125ml

20. ژل آخر کاشت ناخن کنیتکس kinetics

21. ژل گلازینکو اترکشن ( ژل آخر ) کاشت ناخن nsi ATTRACTION 15ML

22. ژل آخر کاشت ناخن لچت - lechat pro . tec

23. پرایمر 15ml اسیدی آی ان ام - inm

24. پرایمر فاقد اسید 14ml کنیتکس kinetics primer

 

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر