لمینت ناخن

 در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد لمینت ناخن ارائه شده است، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته مونیکور و پدیکور ناخن از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 

لمینت ناخن چیست؟

اگر با کاشت ناخن به روش ژل آشنایی داشته باشید می دانید که از دو ژل استفاده می شد یکی به اسم هارد ژل بود که برای ساختن سر ناخن استفاده می شد. درواقع با کارد ژل برای آن یک بدنه می سازیم و پس از این یا سافت ژل روی هارد ژل را پر می کردیم و یک قوس و هلال طبیعی و زیبا به آن می دادیم. اما امروزه با پیشرفت این بخش برای ناخن طبیعی همان سافت ژل را به صورت قلمی و لاک مانند روی ناخن که حالت بیس دارند استفاده می شود تا روی ناخن را فرم دهیم. خصوصیت خوبی که دارد این است که با قلم جدا کار نمی کنیم و با فرچه خودش کار می کنیم که باعث می شود تمیز تر و منظم تر روی ناخن بشیند.

در کل لمینت باعث می شود که ناخن ضخیم تر و مستحکمتر شود. از شکسته شدن ناخن و ریشه شده سر ناخن جلوگیری می کند.

1لمینت ناخن

 

مراحل لمینت ناخن

1. برای لمینت ناخن ابتدا ناخن ها را سوهان کشی مرتب می کنیم.

در واقع به این روش مانیکور روسی گفته می شود.

2. دست شما اگر پوست نازکی دارد پوست را باید آهسته عقب زده شود. این پوست اطاف ناخن که کوتیکول ناخن گفته می شود با قیچی های مخصوص روسی گرفته می شود. با سر سوهان مخصوص کوتیکول ناخن را عقب می زنیم به طوری که روی هوا بایستد. به این منظور این کار را انجام می دهیم که بتوان صدف ناخن بزرکتر و زیباتر و منظم تری داشته باشیم و صدف کاملا گرد و منظم باشد. سپس با سر سوهان پودری یک خش کوچک و ملایم روی ناخن ایجاد می کنیم. سطح ناخن را یک خراش ظریف می دهیم. این ایجاد خراش هیچ آسیبی به ناخن نمی رساند و صدف ناخن کاملا سالم باقی می ماند و هیچ مشکلی برای ناخن پیش نمی آید. با این کار ناخن را آماده و منظم و هموار می کنیم تا مواد لمینت روی آن اعمال شود. سوهان کشی روی ناخن باعث نازکی آن نمی شود با سوهان کشی فقط براقیت ناخن که با تماس با کرم و روغن و مواد شوینده و ...ایجاد شده است را از بین می بریم.

نکته: استفاده از مواد بدون آب انجام می شود زیرا با استفاده از آب چسبندگی کاهش می یابد. در آب انجام دادن خیلی مناسب افرادی است که کار سنگین انجام نمی ددهند و کاهای سبک و راحت انجام می دهند.

 

 این کار برای افرادی است که دوام و استحکام ناخن را می خواهیم بالا ببریم. در واقع هدف از لمینت، زیبایی ناخن و مرتب بودن انتهای ناخن و بالا بردن دوام سطح ناخن است که ناخن بالا بیاید و بتوان آن را بلند کرد.

3. پس از سوهان کشی روی ناخن یک پرایمر غیر اسیدی می زنیم تا بدنه ناخن برای چسباندن مواد لمینت آماده شود. دقت شود که هر دست را جدا جدا پرایمر بزنید. چون بسیار سیال است و حرکت می کند.

4. حال از سافت ژل استفاده می کنیم. چون ژل حساس و روانی است، پس از زدن ژل روی هر ناخن 10 ثانیه در داخل دستگاه UV قرار می دهیم تا سطح آن مستحکم شود. در انتهای کار 60 ثانیه داخل دستگاه می گذاریم تا کاملا در جای خود فیکس شود.

لمینت ناخن

 

توجه : لمینیت هر ۳ هفته به ترمیم احتیاج دارد

 

 با تشکر از شیرین عزیز

 

محصول مرتبط با مقاله

محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

1. انواع مواد کاشت ناخن

2. انواع ابزار کاشت ناخن - Nail planting tools

3. انواع دیزاین کاشت ناخن - Design of nail planting

4. تاپ ژل خیس ناوی - navi

5. تاپ ژل ريفورما ( تاپ ژل كاشت ناخن ) Top Gel ReformA 10ml

6. ژل آخر کاشت ناخن کنیتکس kinetics

7. ژل گلازینکو اترکشن ( ژل آخر ) کاشت ناخن nsi ATTRACTION 15ML

8. ژل آخر کاشت ناخن لچت - lechat pro . tec

9. پرایمر 15ml اسیدی آی ان ام - inm

10. پرایمر فاقد اسید 14ml کنیتکس kinetics primer

 

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر