آموزش کار با ریباندینگ کیت لولن

در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد آشنایی با آموزش کار با ریباندینگ کیت لولن ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته آرایش مو از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید. 

 

مراحل کا ر با ریباندینگ کیت

محصولی که برای موهای ضعیفتر و نازکتر و کمی آسیب دیده استفاده می شود ریباندینگ کیت می باشد. این کیت شامل شش محصول می باشد.

ریباندینگ کیت2

 

در زیر به توضیح محصولات و نحوه کار با آن ها می پردازیم:

مرحله اول:

محصول شماره 1 که تیوپی است که با محصول شماره 2 که همان بوستر یا سرعت دهنده است ترکیب می شود و روی مو گذاشته می شود. به نسبت آسیبی که مو دیده است از میزان بوستر کم می کنیم.

زمانی که مواد 1 و 2 را ترکیب کردیم، مو را لایه لایه تقسیم می کنیم و مواد را روی مو می گذاریم.

 

 

مرحله دوم:

پس از تست از اثر گذاری مواد و صافی موها، مو را با آب ولرم آبکشی می کنیم. آبکشی مو باید به گونه ای باشد که هیچ گونه موادی در مو باقی نمانده باشد. سپس آب اضافی مو را با حوله می گیریم.

مرحله سوم:

حال مواد شماره 3 که حالت سرم مغذی دارد را کاملا روی ساقه مو زده و ماساژ می دهیم. این کار همانند زدن سرم کریستال انجام می دهیم نیاز به جداسازی لایه لایه نیست کافیست روی مو زده و ماساژ دهیم.

دقت شود که زدن سرم روی موی مرطوب باید انجام شود.

 

مرحله چهارم:

اکنون دوباره آب اضافی مو را با باد ملایم سشوار و حوله می گیریم. مو نباید رطوبت زیادی داشته باشد. تا 80 یا 90 درصد از رطوبت و نم مو را می گیریم.

پس از خشک کردن مو را از پشت سر به لایه های نازک تقسیم می کنیم و اتوکشی را شروع می کنیم. روی موی خیس نباید اتوکشی انجام شود.

 

مرحله پنجم:

پس از اتمام کامل اتوکشی و رسیدن به جلوی سر مواد شماره 4 که خنثی کننده و تثبیت کننده می باشد را از یک سانتی متر مانده به ریشه لایه لایه روی موهای اتوکشی شده می زنیم و ساقه مو را ماساژ می دهیم. مواد باید 20 الی 30 دقیقه روی مو بماند و سپس مو را آبکشی می کنیم. برای آبکشی مو از شامپو استفاده نمی کنیم.

 

مرحله  ششم:

پس از آبکشی کامل تمام مواد 4 از روی سر با مواد شماره 5 که حالت کاندیشنر و ماسک مو را دارد مو را می شوریم. 5 تا 10 دقیقه روی مو باقی می ماند همزمان ماساژ کمی به ساقه مو می دهیم تا کاملا جذب مو شود و در آخر مو را کاملا آبکشی می کنیم.

 

مرحله هفتم:

پس از آبکشی کامل مو، آب اضافی مو با حوله گرفته می شود و مواد شماره 6 که حالت اسپری دارد و تونر است را روی مو اسپری می کنیم و با باد ملایم سشوار خشک می کنیم. در آخر یک اتوکشی ساده در حد ثابت ماندن صافی مو انجام می دهیم.

 لولن ریباندینگ کیت

 

نکات مهم در ریباندینگ کیت:

1. از 7 تا 10 روز قبل و بعد صافی روی مو نباید رنگ گذاشته شود.

2. تا 3 روز بعد نباید مو را با کلیبس یا کش بسته شود و یا عینک بالای مو گذاشته شود که مو حالت شکنندگی نگیرد.

 

محصول مرتبط با مقاله

 محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

1. کیت صاف کننده مو ریباندینگ لولان - LOLANE

2. روغن آرگان ( تقویت کننده ) لولان - LOLANE

3. صاف کننده مو ریباندینگ ژل لولان - LOLANE

4. کرم صاف کننده لولان( قوی ) LOLANE

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر