فر مو با مواد لاکمه

در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد فر مو با مواد لاکمه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته آرایش مو از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید. 

 

لاکمه 3 شماره مواد فر دارد. که شماره صفر آن مخصوص موی طبیعی و خیلی لخت و دانه درشت می باشد. شماره یک مخصوص موهای نرمال و شماره دو مخصوص موهای نازک و کم حجم و رنگ شده (رنگ شده به شرط سلامت مو) می باشد.

 

نحوه استفاده:

در زمان خرید کیت مواد فر لاکمه، دو اپلیکاتور درون کیت وجود دارد که یکی از آن ها محلول اصلی و دیگری خنثی کننده می باشد.

 

کیت فر مو مخصوص موی نرمال لاکمه lakme

 

روش مستقیم که در قبل کاربرد داشتهT امروزه منسوخ شده و حتما باید از روش غیر مستقیم کار را انجام دهید.

روش غیر مستقیم: موها را با بیگودی ماژور میپیچیم به صورتی که تمام نقاط مو به مواد آغشته شوند. سپس مواد را به آن می زنیم. معمولا در بازه زمانی 20 تا 30 دقیقه عمل فر انجام می شود. اما این بازه زمانی به سلامت مو بستگی دارد پس حتما باید دائما بررسی شود. تا 10 دقیقه زمان اضافی و مکث بیشتر مشکلی پیش نمی آید. بعد از آن مو را با آب ولرم کاملا آبکشی نمایید و سپس از خنثی کننده استفاده کنید. به ازای هر 80ml خنثی کننده 10 میلی لیتر از i-plex شماره یک استفاده کنید. توجه شود که زمانی که مو را به صورا کامل آبکشی نمودید همزمان که بیگودی روی مو قرار دارد از محلول شماره دو یا همان خنثی کننده استفاده کنید. 10 دقیقه مکث کنید و بیگودی ها را از روی مو باز کنید و دوباره 10 دقیقه دیگر مواد روی مو بزنید. در انتها موها را پس از مکث 20 دقیقه ای آبکشی نمایید و از i-plex شماره دو استفاده کنید و سپس 10 دقیقه مکث و در آخر آبکشی کنید.

 i plex 1 2 کراتینه ضد پیری مو لاکمه lakme

 

نحوه نگهداری در منزل:

مهمترین مسئله ای که وجود دارد نحوه نگهداری مو در منزل می باشد. مو نباید در طی سه روز پس از انجام فر شسته شود و پس از آن با لاین curl up مخصوص موهای فر که شامل شامپو و کاندیشنر است استفاده شود. از شامپو و کاندیشنر آن در حمام استفاده می شود. با استفاده از این محصول فر موی شما همیشه خوش حالت و آبدار باقی می ماند.

 

محصول مرتبط با مقاله

 محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

1. کیت فر مو مخصوص موی نرمال لاکمه - LAKME

2. کیت فر مو مخصوص موی حساس و رنگ شده لاکمه - LAKME

3. i.plex 1 & 2 کراتینه ضد پیری مو لاکمه LAKME - 100ml

4. i.plex 1 & 2 کراتینه ضد پیری مو لاکمه LAKME - 500ml 

5. i.plex 3 ماسک حفاظت کننده و تقویت کننده مو لاکمه - LAKME

6. پک دو تایی شامپو و ماسک مو مخصوص موهای فر اچ اس لاین - ECHOSLINE

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر