آشنایی با چسب دکلره

در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد آشنایی با چسب دکلره ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته رنگ مو از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 

عمده ترین مشکل افراد هنگام دکلره کردن، نشت کردن و روان شدن مواد دکلره به دلایلی هم‌چون آب انداختن یا حرارت ایجاد شده، است. در نتیجه بخش‌های دیگری از موی سر که فرد قصد دکلره کردن آن‌ها را نداشته، روشن و دکلره می‌شوند و به عبارتی کار دکلره کردن مطابق مدل برنامه‌ریزی شده جلو نمی‌رود. چسب دکلره محصولی است که با ایجاد چسبندگی لازم مانع از نشت کردن و خارج شدن مواد دکلره از محل مورد استفاده آرایشگر می شود. در نتیجه کار دکلره کردن مو آسان تر و تمیزتر صورت می‌پذیرد.

چسب دکلره با فن آوری جدید، جهت ساختن خمیر دکلره، دیگر نیازی به خرید کلاه مش گرانقیمت ، فویل های نامرغوب و خمیر دکلره گران قیمت  نیست. با این چسب دکلره می توانید برای خود به آسانی خمیر دکلره درست کنید و دیگر نگران نشت کردن دکلره در مش های فویلی، مش های کلاهی وانواع بالياژ و مش های تکه ای نباشید. با چسب دکلره بدون هیچ مشکل و نگرانی به راحتی میتوانید موهای خود را دکلره نمایید. با توجه به اینکه در مش های فویلی و انواع روشهای دکلره کردن موها، اکثر دکلره ها نشت پیدا کرده و باعث خراب شدن کار می گردد شما با چسب دکلره میتوانید به راحتی و با هر نوع پودر دکلره خودتان خمیر دکلره را تهیه نموده و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید .
از ویژگی این محصول این است که بر خلاف خمیر دکلره نیاز به یخچال جهت نگهداری نداشته و به هیچ  وجه محصول خراب نشده و فاسد نمیگردد.
از نکات قابل توجه اینکه این محصول با همه دکلره ها قابل ترکیب بوده و شما نیازی به خرید خمیر دکلره گران قیمت نخواهید داشت. در  همه روشها از نشتی، کف و پف کرده گی و غبار دکلره جلوگیری کرده و باعث چسبیدن مواد دکلره بر مو گردیده که این امر قدرت نفوذ مواد بر بافت مو را بالا برده و کار دکلره را آسانتر می‌کند. با این چسب افراد می‌­توانند به راحتی دکلره خود را با غلظت‌های مختلف تهیه نموده و تا مرحله چسبندگی مواد «حالت آدامس» غلیظ نمایند.

چسب دکلره اگون elgon 

مزایای استفاده از چسب دکلره:

1. جلوگیری از نشت کردن دکلره در مش­های فویلی، کلاهی، تکه ای و انواع بالیاژ

2. قابل استفاده و ترکیب شدن با انواع پودرهای دکلره

3. نگهداری آسان (عدم نیاز به نگهداری در یخچال)

4. تهیه دکلره مورد نیاز در غلظت های مختلف

5. جلوگیری از کف و پف کردگی خمیر دکلره

6. عدم نیاز به استفاده از فویل های نامرغوب

7. کنترل غبار پودر دکلره در هنگام استفاده

8. عدم نیاز به خرید کلاه مش گرانقیمت

9. ماندگاری بسیار بالا و عدم فاسد شدن

10. افزایش قدرت نفوذ مواد بر بافت مو

11. تسهیل در کار دکلره کردن

طریقه مصرف:

این محصول با انواع پودرهای دکلره (پودر سفید، آبی، رنگی از برندهای مختلف) قابل ترکیب است. لازم به ذکر است که چسب دکلره به تنهایی باعث روشن شدن موها نمی­‌شود. کافی است نصف قاشق چایخوری چسب دکلره و یک پیمانه پودر دکلره را با اکسیدان مخلوط کرده و خوب هم بزنید و سپس می توانید از خمیر بدست آمده استفاده نمایید.
با توجه به چسبنده بودن دکلره در روشهای مختلف (مشهای فویلی ، مش کلاهی ،مش در هوای ازاد ) موها بهم چسبیده و مواد به سختی پاک میشود . اما در هنگام استفاده از چسب دکلره این مشکل براحتی حل گردیده و در عرض چند ثانیه به آسانی همه مواد از روی مو با اب شسته و پاک می شود.

توصیه: با استفاده یک بار از این محصول دیگر نیازی به کلاه مش و ابزارهای خاص مش و هایلایت نخواهید داشت.

 

محصول مرتبط با مقاله

 محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

 1. چسب دکلره 20gr الگون - ELGON

 

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر