انواع تکنیک های مش لولایت و مش فانتزی

 در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد انواع تکنیک های مش لولایت و مش فانتزی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته رنگ مو از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 

مش لولایت

این نوع مش مخالف مش های­لایت بوده که در آن قسمت هایی از موهای روشن را تیره می کند. به دلیل تیره بودن رنگ موهای اکثر خانم های ایرانی این تکنیک زمانی کاربرد دارد که موها دارای سفیدی بوده و هدف کم کردن درصد سفیدی باشد. برای انجام این این عمل می توان از کلاه مش استفاده کرد و تکه های موی روی کلاه را تیره کرد. پس از برداشتن کلاه از روی سر درصد موهای سفید نسبت به تیره کم تر می شود. این نوع مش به علت طبیعی بودن و دید کمتر سفیدی مو برای آقایان نیز مناسب می باشد.

 لولایت

مش دی لایت (روز روشن)

 تکنیکی است که در آن ریشه ها تیره و ساقه موها روشن می شود و یا می توانید زیر موها تیره و رویشان را روشن کنید. رشد چند سانتی متری موهای مشکی دکلره شده نمونه ای از دی لایت می باشد.

 

مش سان لایت(خورشید روشن)

در این مش، زمینه موها را بدون دکلره، با رنگ های قرمز یا طلایی به پایه 7 رسانده، سپس موها را از کلاه در آورده و یا با فویل از رنگ های روشن بژ یا استخوانی استفاده نمایید.

 

مش هاف لایت (نیمه روشن)

این نوع مش برای موهای لخت مناسب است که نیمی از موها روشن و نیمی دیگر تیره می شود. برای قسمت چتری موی جلو ریشه را تیره و پایین را روشن می توان کرد.

 

مش فانتزی:

مش فانتزی شامل مش شانه ای، مش شعله ای، مش تکه ای، مش شابلون، مش برفی،مش ببری، مش پلنگی و ... می شود. که در زیر به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم.

1. مش شانه ای نوع اول:

به این مش، مش هایلایت بدون فویل می گویند. برای موهای بلند و روشن بسیار مناسب است. برای این تکنیک مواد دکلره غلیظ درست کرده و مابین تمام دندانه های شانه درشت را آغشته می کنیم و به صورت عمودی روی موها می کشیم. این تکنیک را یک بار برای تمام سر انجام می دهیم. نیازی به کلاه و یا هیچ پوشش دیگری ندارد. مدت زمان مکث 10 الی 30 دقیقه می باشد. پس از مکث موها را شستشو می دهیم.

2. مش شانه ای نوع دوم:

مواد دکلره غلیظ را روی دندانه اول و دوم شانه می زنیم و به صورت عمودی از یک سانتی متر به ریشه به موها می کشیم. قسمت بعدی از مو را با فاصله کمی از قسمت قبلی می کشیم.

 

مش شانه ای

3. مش شابلون:

یک لایه نازک از موها را داخل شابلون قرار داده و مواد غلیظ را روی شابلون بزنید. پس از رسیدن به پایه دلخواه موها را شسته و رنساژ کنید.

4. مش پلنگی:

موهای تمام سر را به صورا بافت در آورید. روی قسمت های بافت مواد دکلره بزنید، موها را به پایه رسانده و بافت را باز کرده و آب کشی نمایید. این مش را می توانید با فانک هم انجام دهید. به این صورت که موها را تا نیمه از فانک در اورده و مواد دکلره بزنید.

 

مش پلنگی1

 

محصول مرتبط با مقاله

 محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

 1. فویل مش آلومینیوم - aluminum foil

2. چسب دکلره 20gr الگون - ELGON

3. دکو ریمور ( دكوپاژ ) بس - BES

4. پودر دکلره رنگی مسی لیزانو LIZANO

5. پودر دکلره کراتینه الیو - Olive

6. کرم دکلره مارال - MARAL DECO CREAM

7. پودر دکلره مو آبی الیو Olive - 30gr

8. پودر دکلره سفید ساری - sary

9. پودر دکلره کی.بلوند لاکمه - LAKME

10. پودر دکلره رنگی آبی اقیانوسی لیزانو - LIZANO

11. پودر دکلره آبی لیلا فیکس - LILAFIX

12. دکو کرم (کرم دکلره) الیو DECO CREAM OLIVE

 

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر