چگونه از اكسيدان مناسب استفاده كنيم

در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد چگونه از اكسيدان مناسب استفاده كنيم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته رنگ مو از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 

اکسیدانهای که در بعضی موارد با نام امولسیون از آنها نام برده میشود .در 4 به اصطلاح قدرت و سرعت تقسیم می شوند.


اکسیدان 3 درصد یا نمره 0.5 با حجم 10 :

که برای ترکیب با رنگ های تیره ( مثل مشکی – قهوه ای تیره ) که نمی خواهند رنگ آنها عوض شود یا بعد از مدتی روشن شود و همینطور برای ترکیب با رنگ روی موهای دکلره شده که میخواهیم دوام بیشتری داشته باشد و برای رنگساژ مش ها که میخواهیم دوام داشته باشد و یا باعث تغییر رنگ زمینه موی مشتری نشود ، میتوانیم از اکسیدان 3درصد استفاده می شود.


اکسیدان 6 درصد یا اکسیدان نمره 1 با حجم 20 :

برای پوشاندن تارهای سفید مو زمانیکه فرد نمی خواهد از رنگ های خیلی تیره استفاده نماید مثلا رنگ های 4 تا 7 و میخواهد از رنگهای متوسط استفاده نماید مصرف میشود و همینطور برای دکلره کردن موهای ضعیف و موهایی که قبلا دکلره شده ولی در پایه های 6 یا 7 قبلا رنگ شده اند روی آنها می توان با اکسیدان 6 درصد مش یا هایلایت نمود.
توجه داشته باشید با استفاده از اکسیدان ضعیف تر ضمن اینکه باعث آسیب کمتری به ساختار مو می شود در هر پایه رنگ موی شما یک پرده تیره تر میشود و همین باعث دوام بیشتر رنگ مو میشود.


اکسیدان 9 درصد یا اکسیدان 2 با حجم 30 :

برای روشن کردن مو با رنگ و یا دکلره می باشد و همینطور برای شامپو شیمیایی نیز مناسب است. البته در مورد شامپو شیمیایی در مقالات بعدی هومهر توضیحات کامل خواهیم داد..
پیشنهاد هومهر و همه متخصصین در این باره این است که در دکلره نمودن و مش کردن همیشه از اکسیدان 9 درصد استفاده نمایید تا همیشه موهای سالمی داشته باشید. اکثر خانم ها به دنبال سرعت بیشتر روشن کردن مودر روش دکلره و مش هستند ، بدون در نظر گرفتن اینکه چه میزان آسیب به موها و پوست سر خود میزنن ؟؟؟
و همه به همین خاطر از اکسیدان 12درصد در دکلره و مش هایشان استفاده می نمایند که همین موضوع سبب آسیب دیدگی و خشکی موهای دکلره شده می گردد. چون آب مو کاملا از بین میرود و اگر همان روز هم مو آسيب نبيند و خرد نشود با چند بار شستشو آرام آرام مو خرد میشود و میریزد و عواقب بدتر آن این است که شما مشتری خود را ازدست می دهید و همین برایتان تبلیغ منفی خواهد بود.
توصیه هومهر به شما عزیزان این است که اگر از اکسیدان 9 درصد در دکلره مش هایتان استفاده نمایید ممکن است که کمی کار طولانی شود و زمان بیشتری ببرد اما نتیجه کار بسیار رضایتبخش و بدون آسیب دیدگی خواهد بود.


و در آخر اکسیدان 12 درصد و یا اکسیدان 3 که 40 حجمی :

از این اکسیدان میتوان در رنگهای دو مرحله ای و روشن کردن مو بدون دکلره و همینطور در ترکیب با رنگهای کنتراست و یا هایلایت با رنگ و همینطور دکاپاژ موهای تیره استفاده نمود.
نکته قابل ذکر اینکه بعضی از آرایشگران عزیز با رقیق کردن اکسیدان با آب میخواهندبه طور مثال اكسيدان 9درصد را تبدیل به 6درصد نمایند در صورتیکه این کار رنگ را هم رقیق میکند و میزان پوشش دهی هم ضعیف می شود.
در ضمن باید یادآوری نماییم که اکسیدان را به اندازه و مناسب مصرف نماییدکه معمولا روی بسته بندی محصول توضیحات مخصوص آن نوشته شده است و در این باره انشالله در مقالات بعدی وبلاگ هومهر به طور کامل توضیح خواهیم داد
با ما همراه باشید تا تمام اطلاعات مورد نیاز شما در تمام زیمنه های آرایش و زیبایی را در اختیار شما قرار دهیم.

 

محصول مرتبط با مقاله:

وبلاگ هومهر محصولات اکسیدان و مکمل های رنگ مو به شما پیشنهاد میکند.

 

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر