توضیح رنگ ها و چگونگی ترکیبشان سری (2)

در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد توضیح رنگ ها و چگونگی ترکیبشان سری (2) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته رنگ مو از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 

کاتالوگ

دوست دارید موهای ‌تان را خودتان رنگ کنید اما نمی‌‌دانید چگونه باید رنگ مورد نظرتان را از میان انبوه  از برند‌های مختلف با شماره و نام متفاوت ‌انتخاب کنید. ما در این مقاله شما را با اصول ساده آشنا می کنیم؛ اصولی که می‌تواند آغازگر آشنایی شما با دنیای رنگ موها باشد.

در ابتدا مختصر نام هر رنگ را در جدول زیر توضیح داده ایم:

جدول

در مقاله ‘’ توضیح رنگ ها و چگونگی ترکیبشان سری (1) ‘’ در مورد سری رنگ های طبیعی و زیتونی و دودی توضیحاتی داده شده است در ادامه باقی رنگ ها را تحلیل می کنیم:

 

1. رنگ های خاکستری (ASH):

در این سری از رنگ هاعلاوه بر داشتن رنگ های زرد، قرمز، آبی، از خاکستری کم شده و از پیگمنت آبی دو برابر استفاده شده است. رنگ های خاکستری جز رنگ های مات محسوب می شوند و برای ازبین بردن نارنجی و زردی موثر است. این رنگ ها اگر با واریاسیون ترکیب شوند، سفیدی ها را بهتر می پوشانند. رنگ های خاکستری با اکسیدان 20 حجمی قابل ترکیب هستند.

رنگ خاکستری سری ash

2. رنگ های طلایی ( GOLD):

در این سری از رنگ هاعلاوه بر داشتن رنگ های زرد، قرمز، آبی، از خاکستری کم شده و از پیگمنت زرد دو برابر استفاده شده است. همه رنگ های طلایی با هم قابل ترکیب هستند. هم چنین با رنگ های گرم و سرد نیز قابل ترکیب است. ( در مقاله ‘’ رنگ موی سرد و گرم ‘’ در مورد رنگ های سرد و گرم توضیح داده شده است). این رنگ ها جز رنگ های گرم محسوب می شوند و اگر با واریاسیون قرمز ترکیب شوند، شاه بلوطی خوش رنگی به دست می آید. دانه مصنوعی دادن از کاربردهای مهم این سری رنگ ها است. در مقاله ‘’ رنگ نمودن موی سفید  ‘’ در مورد چگونگی انجام دانه مصنوعی دادن(پر کلراسیون) توضیح داده شده است.

این رنگ ها هم چنین پوشش خوبی در مورد تارهای سفید دارند و تا شماره 6 آن را می توانید برای موهای سفید استفاده نمایید.

ترکیب رنگ های طلایی با رنگ های زیتونی با واریاسیون آبی، زیتونی خوش رنگی حاصل می شود. رنگ های طلایی با اکسیدان 20 حجمی قابل ترکیب هستند و جهت روشن شدن بیشتر رنگ می توانید آن را با اکسیدان 30 حجمی ترکیب نمایید.

رنگ طلایی سری G

3. رنگ های قرمز (RED):

در این سری از رنگ هاعلاوه بر داشتن رنگ های زرد، قرمز، آبی، از خاکستری کم شده و از پیگمنت قرمز دو برابر استفاده شده است. این رنگ ها جز رنگ های گرم محسوب می شوند و با تمام رنگ های گرم و اصلی نیز قابل ترکیب است که ایجاد رنگ های شفاف و براق تری می کنند. اگر روی پایه 4 و 5 استفاده شود، رنگ شرابی خوش رنگی به دست می آید و از ترکیب سری قرمز با مسی، رنگ خرمایی خوش رنگی حاصل می شود و رنگ های قرمز بهتر است با اکسیدان 20 یا 30 حجمی ترکیب شوند.

رنگ قرمز سری R3

4. سری موکا:

این سری از رنگ هاعلاوه بر داشتن پیگمنت های زرد، قرمز، آبی، از خاکستری تشکیل شده اند. رنگ قهوه ای متمایل به قرمز می دهد و جز رنگ های گرم به شمار می آید. قدرت پوشش دهی فوق العاده داشته و تارهای سفید را به راحتی پوشش می دهد. با اکسیدان 20 حجمی ترکیب شده و برای دانه مصنوعی دادن نیز مناسب است.

 

رنگ موکا سری W

5. سری رنگ های روشن کننده:

این سری از رنگ ها فوق روشن بوده و برای رنساژ روی مش مناسب هستند. با اکسیدان 10 حجمی قابل ترکیب هستند. اگر می خواهید موها را بدون دکلره تا 4 الی 5 درجه روشن نمایید، رنگ های روشن کننده را با اکسیدان 40 حجمی ترکیب کنید تا نتیجه مطلوب را به دست آورید.

 رنگ مو بس گیاهی روشن کننده bes hair color
 

محصول مرتبط با مقاله

 محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

1. انواع رنگ های موقت 

2. شامپو رنگ سرخ آبی ( رنگ ژله ای مووی کالر فانتزی ) بس BES 250ML

3. رنگ موی فوری فانتزی پوپی رد قرمز اسکرین

4. رژ مو ( رنگ موی موقت پیچی 01 ) مشکی گلدن رز - Golden Rose

5. شامپو رنگ 8.10 خاکستری تونیکا روسیه - TOHNKA

انواع رنگ های دایم(رنگ تیوپی و کیت رنگ مو)

6. کیت رنگ مو اکسلانس بلوند تیره طلایی شماره 7.3 لورال LOREAL

7. پکیج رنگ مو دارک رز گلد پرستیژ PRESTIGE

 8. کیت رنگ مو اکسلانس قهوه ای طلایی تیره شماره 5.3 لورال - LOREAL

9. رنگ مو بس 4/3 قهوه ای طلایی - GOLDEN BROWN BES HAIR COLOR

10. رنگ موی فوری آقایان شماره 10 ( خاکستری ) های اسپیدی Hi Speedy Hi Speedy

11. رنگ مو بس 5/3 قهوه ای طلایی روشن - LIGHT GOLDEN BROWN BES HAIR COLOR

12. رنگ موی فوری آقایان شماره 6 ( مشکی قهوه ای ) های اسپیدی - Hi Speedy

13. شامپو رنگ مو مردانه خاکستری تیره فاربن - Farben Dark Gray Hair Color Shampoo For Men

14. شامپو رنگ گیاهی شماره 5 ( رنگ فندوقی ) ریچنا - RICHENNA

15. انواع اسپری های رنگی

16. انواع اکسیدان و مکمل های رنگ مو - oxy cream

17. انواع واریاسیون

 18. انواع رنگ موی بس

 

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر