زاویه سازی فک و چانه با کانتورینگ

در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد زاویه سازی فک و چانه با کانتورینگ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته آرایش صورت از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 

کانتورینگ را هم می توان به صورت کرمی و هم پودری انجام داد.

با رنگ تیره پالت کانتورینگ یک خط موازی با گوش از محل رویش مو، ترسیم می کنیم. این خط را تا زیر چانه از زیر استخوان فک ادامه می دهیم. زاویه سازی فک هم چهره را زیباتر نشان می دهد و هم صورت را نسبت به گردن یک عضو جدا نشان می دهد و یک تمایز ایجاد می کند. در واقع باعث می شود صورت به گردن چسبیده نشان داده نشود.

 

کانتور چانه و فک2

صورت هایی که چاق می باشند و صورت و گردن خیلی به هم چسبیده نشان داده می شوند خط فک اصلا در صورت مشخص نمی باشد. برای کانتور کردن و مشخص کردن خط فک، با انگشتان استخوان فک را پیدا کنند و زیر آن ناحیه را تیره سازی انجام دهند و همچنین در قسمت هایی از زیر استخوان فک و غبغب که چاقی وجود دارد تیره سازی انجام دهند تا فرو رفته تر مشخص شود.

کسانی که دارای فک پهن و یا بلند باشند می توانند این تیره سازی را روی خط فک نیز بکشند تا هم از پهنی و هم از بلندی فک کاسته شود. صورت های مربع، مثلث، بیضی شکل و همچنین صورت های گرد می توانند تیره سازی را روی استخوان فک هم انجام دهند. کسانی که دارای فک کوچک و بسیار کوتاه می باشند به هیچ عنوان نباید از تیره سازی استفاده کنند زیرا صورت لاغرتر و کوچکتر از آن چیزی که در واقعیت هست نشان داده می شود بلکه باید از تکنیک روشن سازی نقاط استفاده کنند.

برای کانتورینگ چانه اگر دارای چانه متناسب و معمولی هستید از زیر چانه تا گردن کمی تیره کنید، همین کار کافی می باشد. اما اگر چانه شما بلند می باشد تیره گی روی چانه هم می آید تا از ارتفاع آن کاسته شود. برای چانه کوتاه از روش روشن سازی چانه استفاده می شود.

برای زیبا سازی بیشتر صورت، چانه را برجسته نشان می دهیم به این صورت که زیر فرو رفتگی لب یک روشن سازی به صورت نیم دایره انجام می دهیم و قسمت زیر لب که گودی دارد را یک خط باریک تیره می کشیم.

 

کانتور چانه و فک

 روش محو سازی:

برای محو سازی خطوط تیره فک از یک براش با تراکم بالا استفاده می شود. تمام خطوط را به سمت پایین گردن محو می کنیم. با این کار استخوان فک نمایان تر می شود و جلوه زیبایی به چهره شما می دهد. در صورت استفاده شدن از رنگ اضافی،برای محو سازی بهتر است به سمت پایین کشیده شوند. همچنین برای محو سازی هلالی روشن روی چانه، از یک اسفنج استفاده شود.

 

محو سازی کانتورینگ

 

باتشکر از شهرزاد عزیز

 

 محصول مرتبط با مقاله

 محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

1- قلم کانتورینگ دو طرفه مینی استار 105

2- کانتورینگ مدادی 23 گلدن رز

3- ست براش میکاپ و کانتورینگ

4- کیت کانتورینگ گلدن رز

5- پالت کانتورینگ صورت گلدن رز

6- پالت هایلایتر و کانتورینگ 17 رنگی مینی استار

7- پالت هایلایتر و کانتور 8 رنگ نیکس

 8- براش کانتورینگ اسنس - essence 

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر