روش صحیح زدن کانسیلر

 در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد  روش صحیح کانسیلر زدن ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته آرایش صورت از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 

بزرگترین اشتباه آرایشی جهت پوشش سیاهی زیر چشم، زدن کانسیلر به صورت نیم دایره ای و گرد می­باشد. علت اشتباه بودن این روش این است که همه ما در حالت عادی یکسری خطوط در زیر چشم به شکل نیم دایره داریم و کسانیکه گودی زیر چشم دارند اگر کانسیلر را به حالت گرد بزنند گودی زیر چشم خودش را ده برابر بیشتر نشان می دهد؛ پس برای زدن کانسیلر بهتر است کانسیلر از گوشه چشم حدود 5 سانتی متر پایین آمده و به حالت مثلثی به بالای چشم متصل کنیم. حالت مثلثی بسیار مهم است تا بیشتر به خطوط زیر چشم تاکید نشود.

 

کانسیلر

 

اگر از کانسیلر به منظور هایلایت کردن بالای گونه و کانتور کردن استفاده می کنید روش زدن آن متفاوت می باشد. برای هایلایت کردن صورت باید کانسیلر را از گوشه چشم تا گوشه بینی می کشیم و اگر صورت پر و عرض زیاد دارید مانند صورت گرد و مربع که پهنای صورت زیاد است می توان کانسیلر را از پایین تا انتهای چشم ادامه دهیم و زمانی که محو شود از گوشه چشم کمی بالاتر هم می رود. اگر صورت لاغر و کشیده دارید و عرض صورت کم می باشد برای از بین بردن این حالت صورت و پر و عریض تر نشان دادن آن بهترین کار این است که کانسیلر را از گوشه چشم بیرون تر، نزدیک دم ابرو بکشیم و پس از محوسازی تا انتهای صورت نیز می رود. این  کار باعث می شود در صورت های باریک یک خطای دید ایجاد بشود تا صورت پهن تر به نظر برسد اما توجه کنید در صورت های پر اصلا نباید کانسیلر تا انتهای صورت کشیده شود زیرا صورت پهن تر از قبل دیده می شود.

برای صرفه جویی در مصرف کانسیلر می توانیم آن را به صورت نقطه نقطه و ضربه ای زیر چشم به صورت مثلثی بکشیم. با این کار هم برای افراد مبتدی محو سازی ساده تر می شود و هم تا حدی در مصرف کانسیلر صرفه جویی شده است.

نکته مهم و اساسی در استفاده از کانسیلر:

نکته مهم و اساسی در استفاده از کانسیلر این است که حتما از کانسیلر سبک برای زیر چشم استفاده کنید زیرا فضای دور چشم فضای بسیار حساسی می باشد و همچنین همه ما یکسری خطوط ریز زیر چشم خود داریم که اگر کانسیلر زیر چشم سبک نباشد و از نوع سنگین باشد تمام این کانسیلر در لا به لای این خطوط جمع می شود و از حالت طبیعی بیشتر دیده می شود.

 کانسیلر1

محو کردن کانسیلر:

برای محو کردن کانسیلر بهترین ابزار استفاده از پدهای اسفنجی تخم مرغی می باشد. برای این کار اصلا پد را بر روی صورت نکشیم بلکه به صورت ضربه ای محو سازی را انجام می دهیم.

 

علت تفاوت کانسیلر معمولی با کانسیلر با هایلایت و کانتور:

در گریم و کانتور هدف ما گونه سازی می باشد این هایلایت زیر چشم باعث برجسته سازی بالای گونه ها می شود و با تکنیک های گریم زیبایی خاصی به چهره و گونه شما می دهد اما برای استفاده روزانه و معمولی نیاز به گریم و روش کانسیلر زدن هایلایتی نداریم.

 

محصول مرتبط با مقاله

 محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

1. کانسیلر دور چشم ایج ریوایند 140 میبلین - Maybelline

2. کانسیلر کالر کورکتینگ 32 ایزادورا - COLOR CORRECTING CONCELER

3. کانسیلر مدادی کاور - TREAT& COVER CONCEALER STICK

 4. پالت کانسیلر 12 رنگی بن نای - media pro concealer palette Ben Nye

5. کانسیلر 02 حاوی ضد آفتاب کامان - COME ON

6. کانسیلر اسنس

7. کانسیلر استیکی اسنس مدل Coverstick 03 محصولات - ESSENCE

8. کانسیلر چشم ضد آب تایرا - tyra

9. کانسیلر مایع 04 ترو کاور - TRUE COVER

10. کانسیلر بیو

11. کانسیلر میبلین

 

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر