تفاوت پودر برنز کننده و کانتور

 در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد تفاوت پودر برنز کننده و کانتور ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته آرایش صورت از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید. 

 

در حقیقت کانتور و برنزر بسیار شبیه به هم هستند و گاهی اوقات جایگزین یکدیگر می شوند‌ . به همین دلیل است که خیلی ها به جای استفاده از محصولات برنز از کانتور و یا بالعکس استفاده می کنند‌، گرچه تمام تکنیک های میکاپ یکسان نیستند. درهرحال این دو محصول متفاوت و مجزا هستند. اگر از کانتور و برنزر به عنوان محصولات چندمنظوره استفاده می کنید لازم است تجدید نظر کنید. به طور مثال برای اینکه بفهمید بهتر است برای گونه هایتان از کانتور و یا برنزر استفاده کنید باید تفاوت این دو را بفهمید. در این مقاله به توضیح تفاوت کانتور و برنزر می پردازیم.

کانتور:

کانتور برای این استفاده می شود که بتوان توسط آن یک قسمت هایی از صورت را کوچکتر و زاویه دارتر نشان دهیم. در واقع قسمتی که کانتور می شود جمع تر و کوچکتر دیده می شود. زمانی که روی صورت کرم پودر زده می شود باعث می شود تیرگی های صورت مانند زیر گونه که گودی آن را نشان می دهد از بین برود. همچنین کرم پودر به علت اینکه تمام سطح صورت را یکسان پر می کند باعث می شود زاویه های صورت تا حد زیادی محو شود. حال باید به وسیله کانتور تمام فرو رفتگی ها و تیرگی های روی صورت را به حالت قبل بر گردانیم.

کانتورینگ صورت

علاوه بر این گاهی افراد به صورت طبیعی بدون کرم پودر هم علاقه مند به ایجاد تیرگی و فرورفتگی های خاص روی صورت خود مانند لاغر کردن صورت، کوچک نشان دادن پیشانی بلند و یا برعکس آن، گونه بزرگتر و یا کوچک نشان دادن چانه بلند هستند که می توانند برای این کار از روش کانتورینگ استفاده نمایند.

با دقت در رنگ محصولات کانتورینگ در می یابیم تناژ موجود در آن  سرد و خاکستری است یعنی تناژ رنگی قرمز و نارنجی در آن کمتر دیده می شود و این به این دلیل است که کانتور به جهت سایه سازی و زاویه دار کردن صورت استفاده می شود.

کانتور

قسمت هایی که کانتور استفاده می شود:

قسمت هایی که قصد فرو رفتگی آن ها را داریم مانند زیر گونه و چانه، کوتاه کردن پیشانی بلند و ...

 

پودر برنز کننده:

برنز کننده به رنگ و لعاب دادن صورت کمک می کند. با برنز کننده قصد زاویه سازی نداریم و جنبه زیبایی دارد.

برنزر1

با دقت در رنگ پودر برنز کننده در می یابیم قهوه ای موجود در آن گرم است یعنی تناژ رنگی قرمز و نارنجی در آن بیشتر دیده می شود. همچنین در پودر برنز کننده همیشه یک شاین و براقیتی وجود دارد.

پودر برنزر

قسمت هایی که برنز کننده استفاده می شود:

در ابتدا در نظر بگیرید قسمت هایی از صورت را که در مواجهه با آفتاب در ابتدا رنگ می گیرد چه قسمت هایی است. معمولا قسمت های برجسته صورت در ابتدا رنگ می گیرند. بنابراین پودر برنز کننده در قسمت هایی که در ابتدا آفتاب سوخته می شوند استفاده می شود تا طبیعی تر جلوه کند. این پودر را با برس و به حالت W روی گونه ها و روی بینی و همچنین چانه خود بکشید. به این صورت که از ریشه ی موی یک سمت شروع کنید، به گونه بروید، سپس به سمت پل بینی ، گونه ی دیگر و دوباره به ریشه ی موهای سمت دیگر. برای پوشانندگی بیشتر و یکدست شدن بهتر صورت برس آرایشی را به صورت دایره ایی از بالای پیشانی تا چانه خود بکشید.

برای هماهنگ کردن رنگ چهره با گردن برنزه کننده را به گردن خود نیز بزنید.

 

 محصول مرتبط با مقاله

 محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

1. قلم کانتورینگ دو طرفه مینی استار 105

2. کانتورینگ مدادی 23 گلدن رز

3. ست براش میکاپ و کانتورینگ

4. کیت کانتورینگ گلدن رز

5. پالت کانتورینگ صورت گلدن رز

6. پالت هایلایتر و کانتورینگ 17 رنگی مینی استار

7. پالت هایلایتر و کانتور 8 رنگ نیکس

8. براش کانتورینگ اسنس - essence 

9. انواع برنز کننده - Tanning

10. پودر برنزه 48 ایزادورا - ISADORA BRONZING POWDER

11. پودر برنزه روشن شماره 30 با SPF 15 نوت - NOTE

12. پودر برنزه متوسط شماره 20 با SPF 15 نوت - NOTE

13. پودر برنزه تیره شماره 10 با SPF 15 نوت - NOTE

 

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر