دلایل نخوابیدن آرایش روی صورت

در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد دلایل نخوابیدن آرایش روی صورت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته آرایش صورت از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 

برای یک آرایش بدون نقص و عالی نیاز دارید در ابتدا نوع پوست خودتان را صحیح تشخیص دهید و زیرسازی درست برای آرایش خود انجام دهید. اما رعایت یکسری موارد دیگر نیز برای آرایش بدون نقص لازم می باشد.

 اگر زیرسازی بسیار عالی انجام دهید و مواد آرایشی متناسب با پوستتان استفاده کنید اما نکات زیر را رعایت نکنید آرایشتان بسیار کامل روی صورتتان نمی خوابد و فیکس نمی شود. برای فیکس بهتر آرایش روی صورت در ادامه همراه ما باشید.

 

 نکات مهم در بهتر جلوه کردن آرایش

1. اولین نکته مهم این است که در ابتدای کار پوستتان را تمیز کنید. آرایش را باید روی پوست تمیز انجام داد. هر نوع پوستی با هر جنسی که است قبل آرایش باید بسیار تمیز باشد. تمیز کردن پوست برای پوست های چرب مخصوصا آن هایی که منافذ باز زیاد دارند تاثیر شگفت انگیزی در بهتر خوابیدن آرایش روی صورتشان دارد. در نتیجه حتما صورتتان را با شوینده مخصوص جنس پوستتان تمیز کنید سپس شروع به آرایش کنید.

 

تونر پاک کننده و آبرسان صورت هالیوود استایل

2. این نکته مربوط به افرادی است که پوست بسیار خشکی دارند و صورتشان پوسته پوسته می باشد. در این پوست ها قبل آرایش پوستتان را در ابتدا اسکراب کنید و سپس از ماسک آبرسان استفاده کنید. هم می توانید اسکراب خانگی استفاده کنید و هم اسکراب های موجود در بازار.

 اسکراب ملایم هالیوود استایل

 

3. نکته مهم بعدی در بهتر نشان دادن آرایش روی صورت، موهای روی صورت می باشد. موهای روی صورت بسیار زیاد در بهتر نخوابیدن آرایش روی صورت موثر هستند. زمانی که صورت مو داشته باشد کرم پودر به خوبی روی آن نمی خوابد. حتی کسانی که موهای بسایر نازک و بور دارند پس از آرایش این موها به خوبی بر روی صورت نمایان می شود و جلوه نامناسبی به چهره می دهد.

پس از رعایت سه نکته بالا برای یک آرایش بدون نقص و زیبا استفاده از زیر ساز مناسب و مواد آرایشی متناسب با جنس پوستتان پیشنهاد می شود. تمام این موارد باعث می شود یک آرایش با کیفیت بر روی پوستتان داشته باشید.

 

باتشکر از شهرزاد عزیز

 

 محصول مرتبط با مقاله

 محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

 1. محلول پاک کننده دو فاز آرایش گارنیر - Garnier

2. ژل شستشوی خاک رس مات کننده و پاک كننده عميق پوست لورال - Loreal

3. محلول پاک کننده صورت ، چشم و لب میسلارواتر گارنیر - GARNIER

4. لوسیون پاک کننده صورت و دور چشم نوکس - Nuxe

5. محلول پاک کننده چشم و صورت ضد قرمزی پوست 100 میل اوریژ - URIAGE

6. اسکراب لایه بردارو مرطوب کننده بادام والنسی - Valense

7. اسکراب فوق العاده ملایم هالیوود استایل HOLLYWOOD STYLE 320gr

8. اسکراب صورت با عصاره زیتون سوئیس فرمولا Swiss Formula

9. تونر پاک کننده و آبرسان صورت هالیوود استایل - Hollywood Style

10. تونیک آبرسان قوی کلیون - CLIVEN

11. ژل آبرسان 24 ساعته هیدرا انرژتیک اکسپرت آقایان لورآل - Loreal

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر