چسب کاشت مژه دایمی

 در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد چسب کاشت مژه دایمی رائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته مژه و ابرو از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید. 


یک صورت زیبا بدون داشتن مژه هایی بلند و پرپشت آن قدرها کامل نیست. ریمل زدن یکی از بی خطرترین روش ها برای زیباتر کردن و پرپشت جلوه دادن مژه ها می باشد که از سالیان پیش بین خانم های علاقه مند به زیبایی چهره رواج داشته است. اما این روزها دیگر ریمل زدن به تنهایی ذهن مشکل پسندان را راضی نمی کند،کاشت مژه اعم از مصنوعی یا طبیعی جای ریمل زدن را پر کرده است. بهترین احساس از کاشت مژه زمانی حاصل می شود که از استخر یا حمام بیرون می آیید، که اگر به جای کاشت؛ ریمل به چشم داشتید دیگر اثری از آن باقی نمی ماند. فارغ از اینکه مژه مصنوعی یا طبیعی انتخاب می کنید، مهم ترین نکته چسب مژه ای ست که برای کاشت مژه به کار می برید. باید حتما قبل از استفاده مطمئن شوید که چسب مژه ای که برای استفاده انتخاب کرده اید عاری از هرگونه مواد شیمیایی مضربرای چشم است. زمانی که از بی ضرر بودن چسب مژه مطمئن شدید ، می توانید با خیال راحت از کاشت مژه و زیباتر شدن چشم ها و چهره تان لذت ببرید.

 کاشت مژه دایمی

انواع چسب کاشت مژه:

چسب کاشت مژه دایم یا گازدار می باشد یا بدون گاز پس این چسب مژه استفاده خاص و حرفه ای دارند و فقط افراد متخصص که آموزش لازم برای انجام کاشت مژه را دیده باشد می تواند از آن استفاده کند. افراد معمولی به دلیل نداشتن مهارت کافی خطر آسیب به چشم را افزایش می دهند. چسب ها نباید حاوی فرمالدئید باشند. چسب های غیر استاندارد و حاوی فرمالدئید ممکن است به چشم ها و پوست اطراف آن آسیب برسانند. استفاده بیش از حد از چسب، مژه ها را سنگین می کند و همین باعث می شود زودتر بریرند. علاوه براین احتمال حساسیت را نیز بیشتر می کند. بی دقتی در چسباندن مژه ها می تواند مشکلات متعددی ایجاد کند. برای مثال ممکن است مژه های فرد به هم بچسبند.

در مقوله چسب کاشت مژه ، روش کاشت مژه دائم با کاشت مژه موقت بسیار متفاوت است و باید مژه تک مورد نظر به بدنه اصلی مژه وصل شود نه به پشت پلک. با توجه به اینکه استفاده از چسب های دائمی کاشت مژه بسیار حساس است و این چسبها دارای گاز می باشد توصیه میشود فقط افرادی که آموزش کاشت مژه دائم را دیده اند استفاده کنند.
زمانی که ما میخواهیم از چسب های گازدار استفاده نماییم همیشه باید قبل از کار از قطره‌ استریل چشمی استفاده کنیم و بعد از اتمام کار هم باید از قطره استریل چشمی استفاده شود. هرچه گاز چسب بیشتر باشد دوام کاشت شما بیشتر خواهد بود. و برای کسانی که چشمان حساسی دارند یا لیزیک کردند به هیچ وجه نمیتوانیم از چسبهای گازدار استفاده نماییم بهتراست برای اینگونه افراد از چسبهای بدون گاز و بدون حساسیت استفاده شود.

 

چسب کاشت مژه

 

چسب مژه به سه نوع تقسیم بندی می شود:

1. چسب مژه با سرعت بالا که به آن اسپید گفته می شود:

چسب مژه اسپید برای مصرف افراد بسیار حرفه ای می باشد. اگر مدت زمان برای کاشت مژه یک چشم، به صورت خیلی پرپشت، کمتر از 45 دقیقه طول بکشد، این کاشت توسط یک فرد بسیار حرفه ای انجام شده است و سرعت دست خیلی بالایی دارد پس در نتیجه بهتر است چنین افرادی از چسب سرعت بالا یا همان اسپید استفاده نماید. مزیت این چسب این است که سرعت خشک شدن این چسب در هنگام تماس مژه مصنوعی با مژه چشم زیاد است که این باعث فرم گیری سریع مژه کاشته شده و عدم جابه جایی مژه می شود. در هنگام کاشت مژه با چسب گازدار باعث می شود از چشم اشک خارج شود؛ این اشک ها چون شور می باشند پس از خشک شدن باعث سفیدک و شوره زدن در پشت چشم می شوند. با استفاده از چسب سرعت بالا فرد کمتر دچار سوزش و ریزش اشک می شود در نتیجه شوره پشت چشم هم یا ایجاد نمی شود و یا بسیار کم می باشد و این امر سبب طولانی شدن مدت کاشت و زمان ترمیم می شود. برای مثال برای کاشت زیر 45 دقیقه، با توجه به برند چسب مدت ترمیم 30 روز و برای کاشت بالای 45 دقیقه و سرعت کندتر مدت ترمیم 20 روز می باشد.
همچنین دوام چند هفته ای در مقایسه با دیگر چسب مژه ها این مدل چسب را متمایز میکند. مژه ها را به هم نمی چسباند و با وزن بسیار سبک همانند ریمل های گسترش دهنده مژه عمل میکن دوبه گونه ای طراحی شده تا به چشم ها و نقاط حساس اطراف چشم آسیب نرساند . این محصول کاملا بدون بو و رنگ می باشد.

2. چسب مژه پاور که دارای قدرت بالا می باشند:

چسب مژه پاور یا قدرت بالا هم سرعت و هم قدرت چسبندگی بالایی دارند. افرادی که در کاشن مژه کند هستند و مدت کاشت مژه هر چشم بالای 45 دقیقه طول می کشد باید از این مدل چسب استفاده کنند زیرا زمانی که مژه ها را داخل چسب فرو می کند بسیار سریع خشک نمی شود و یک زمان کوتاه به مژه کار می دهد تا بتواند تعداد مژه بیشتری در چسب فرو کند. یک مسئله بسیار مهم در کاشت مژه این است که مدت زمان استفاده از یک قطره چسب خارج شده از بسته محدود می باشد. تا زمانی چسب قابل استفاده می باشد که به حالت کشسانی نرسیده و حالت مایع دارد. به محض کش آمدن قطره خارج شده از چسب، آن قطره دیگر قابل استفاده نمی باشد و باید یک قطره دیگر از قوطی بسته بندی خارج شود. اگر این نکته رعایت نشود و مژه با این چسب نیمه خشک کاشت شود مدت ماندگاری بسیار کاهش می یابد و حتی امکان دارد پس از 3 الی 4 روز مژه ریزش پیدا کند.

3. چسب های بدون گاز:

چسب بدون گاز برای افرادی که از گذاشتن مژه با چسب های قوی واهمه دارند استفاده می شود. اما باید توجه شود این چسب ها نسبت به دو چسب اسپید و پاور بسیار بد می باشد. به دلیل غلظت بالا سریع خشک می شود. رنگ تیره تری دارد. مایع داخل بسته چسب، حالت روان و سیال ندارد و حالت چسبناک خمیری مشکی دارد. این خاصیت مایع چسب باعث می شود سریعتر خشک شود. پس از گذشت سه ماه از باز کردن در چسب امکان خشک شدن چسب بسیار زیاد می باشد به همین علت میزان مصرف از آن کمتر می باشد. مخصوص کاشت مژه از داخل به پلک است که زیبایی منحصر بفرد و طبیعی به شما می بخشد .

 

ماندگاری چسب مژه دایمی

چسب مژه دارای دوام زیادی می باشد. بسته به نوع چسب، به مدل گازدار یا بدون گاز، سریع یا فوق سریع بودن، پاور یا crazy بودن چسب، ماندگاری و دوام بین 15 تا 45 روز می باشد.

 

ریموور کردن مژه:

گاهی با رعایت تمام نکات و ایمنی های لازم توسط مژه کار حرفه ای و با مهارت، پس از انجام کاشت، مشتری احساس سنگینی و سوزش شدید دارد. در این زمان باید حتما مژه ها از روی چشم ریموور شود و کنده شود.ریموورها دردو نوع روغنی و ژله ای می باشند که بهترین ریمورها از نوع ژله ای می باشند. کار با ریموورهای ژله ای بسیار دقیق و راحت انجام می شود به نحوی که فرد در خانه هم می تواند انجام دهد که البته بهتر است در سالن آرایشگاهی انجام شود.
ریموورهای ژله ای مژه ها را بساز نرم می کند و عمل جداسازی کاشت از مژه واقعی را آسان می کند.
نحوه کار با ریموورها به این صورت است که یک قطره از ریموور را روی انگشت ریخته و سپس مژه ها را بین دو انگشت قرار داده و به حالت ماساژ و دورانی بسیار آهسته با مژه بازی می کنیم تا ریموور عمل کند. همچنین می توانیم برای انتقال ریموور روی چشم از میکرو براش هم استفاده نماییم. به محض عمل کردن ریموور مژه ها یکی یکی از چشم جدا می شوند.

 ژل ریموور اکستنشن مژه مکسی 2 max2

نکته بسیار مهم:

توجه شود که کاشت مژه دایم حتما باید توسط افراد حرفه ای که آموزش های لازم در این زمینه را دیده اند انجام شود تا نتیجه حاصل بسیار با کیفیت و رضایت بخش باشد در غیر این صورت آسیب های چشمی زیادی می بینید و همچنین هزینه های اضافی دیگری نظیر ریموور کردن مژه متقبل می شوید.

 

محصول مرتبط با مقاله

 محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

1. چسب کاشت مژه دائم تی اند وی - T&V

2. چسب کاشت مژه دائمی تی اند وی (درب صورتی) T&V eyelashes extension glue

3. چسب کاشت مژه مکسی تو - max2

4. ژل ریموور اکستنشن مژه مکسی 2 - max2

5. ریمور کاشت مژه مکسی - REMOVER MAXI GEL

6. تمیز کننده چشم قبل اکستنشن مژه بلما - BELMA

7. میکرو براش حرفه ای آرایشی - Micro Brush

8. فن خشک کن کاشت مژه - air conditioning fan

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر