شناخت چسب مژه

در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد شناخت چسب مژه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته مژه و ابرو از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید. 

 

بیشتر خانم هااز مژه مصنوعی استفاده میکنند.. یکی از دغدغه های اصلی در اکستنشن مژه، انتخاب و استفاده از چسب مژه خوب و با کیفیت است. این کار مشکلات زیادی همراه خود دارد در بیشتر موارد چسب مژه آب شده و یا اثر خود را از دست داده و مژه مصنوعی آویزان شده و یا افتاده است. در ادامه به بررسی خواص چسب مژه مناسب و معرفی برخی از برندهای  چسب مژه پرداخته شده است.

چسب مژه به دو نوع می باشد:

  1. چسب مژه موقت
  2. چسب کاشت مژه دایم که نوع خاص چسب می باشد که برای کاربرد حرفه ای استفاده می شود.

 

در این مقاله به توضیح چسب مژه موقت می پردازیم و در مقالات آینده چسب کاشت مژه دایم توضیح داده خواهد شد.

چسب مژه های موقت به دو صورت بی رنگ و مشکی در بازار موجود می باشند.

 1. چسب مژه موقت شفاف و بدون رنگ

این مدل از چسب ها در اصطلاح شیری رنگ می باشد. در ابتدا که چسب را استفاده می کنید شیری رنگ می باشند اما به محض خشک شدن بی رنگ و شفاف می شوند. دارای چسبندگی فوق قوی می باشند و نسبت به چسب مژه معمولی قیمت بالاتری دارند. از جمله برندهای این نوع چسب ها می توان به چسب های SUNKU مکسی تو و چسب مژه دان  و چسب مژه تیک اشاره کرد که بسیار چسبندگی بالایی دارند که باعث می شود ماندگاری مژه بر روی چشم بین 3 تا 7 روز باشد.

چسب SUNKU مکسی2 در مقابل حرارت و آب و بسرعت خود را ول نمیکند و مژه های شما را نمی اندازد. این چسب مژه , مژه ها را به هم نمی چسباند و با وزن بسیار سبک همانند ریمل های گسترش دهنده مژه عمل میکند . این چسب مژه به گونه ای طراحی و فرمالیزه شده تا به چشم ها و نقاط حساس اطراف چشم شما آسیب نرساند . همچنین موجب افتادگی مژه ها نمی شود و کاملا بدون بو و رنگ می باشد. چسب مکسی تو و سانکو از یک کارخانه می باشند و کیفیت و ظاهر هم یکسان است اما کارخانه با دو نام متفاوت ارائه می دهد.

طریقه استفاده روی مژه مصنوعی : چسب مایع را روی مژه مصنوعی زده و اجازه دهید تا شفاف شود و مژه مصنوعی را درست در بالای مژه های واقعی تان بگذارید. ( هرچه به مژه های طبیعی تان نزدیک تر باشد، باعث زیبایی و طبیعی تر شدن آنها می شود )

چسب موقت کاشت مژه مکس دو سانکو sunku max 2

 

چسب مژه دان در کم ترین زمان ممکن مژه های مصنوعی را بدون آسیب به مژه های طبیعی بر روی مژه می چسباند، ضد آب است و با رطوبت یا اشک خاصیت خود را از دست نمی دهد و همچنین بعد از تمام شدن مدت استفاده به راحتی با آب گرم کنده می شوند.

طریقه استفاده: ابتدا آرایش چشم ها را انجام داده و سپس توسط مو چین مژه را بر روی چشم قرار می دهید. قسمت اضافه آن را کوتاه کرده و در مرحله بعد 3 قطره کوچک از چسب را بر روی نوار داخلی گذاشته و بر روی چشم قرار دهید و در آخر هر دو مژه را با هم ریمل می زنیم.

چسب مژه دان don

 

چسب مژه تیک بدون ایجاد ریزش و سنگینی بر روی مژه های اصلی ، مژه مصنوعی را برای مدت طولانی ثابت نگه می دارد.

 چسب مژه هفت روزه بی رنگ تیک tik

 

2. چسب مژه موقت مشکی:

از جمله برندهای معتبر در این نوع چسب ها می توان به چسب دان، اکسیژن، تیک اشاره کرد. بعضی از برندها مانند تیک دارای دو هر دو مدل چسب موقت و دایمی می باشند.

چسب های مشکی در ابتدایی که از تیوپ خارج می شوند به رنگ خاکستری می باشند اما پس از خشک شدن به رنگ مشکی در می آیند به همین دلیل افرادی که از چسب استفاده می کنند نباید نگران رنگ خاکستری این چسب باشند. ماندگاری این چسب ها بین 1 تا 3 روز می باشد.

 

محصول مرتبط با مقاله

 محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

1. چسب موقت کاشت مژه مکسی تو سانکو - sunku MAX 2

2. چسب مژه ۷ روزه بی رنگ تیک - Tik

3. چسب مژه دان - DON Eyelash Adhesive

 

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر