آموزش لیفت مژه با استفاده از محصولات بیوتاچ

 در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد آموزش لیفت مژه با استفاده از محصولات بیوتاچ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته مژه و ابرو از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 

اگر مژه‌های صاف و بدون حالتی دارید و خواستار تغییر این وضعیت و ایجاد مژه هایی خوش حالت و زیبا هستید به شما پیشنهاد می کنیم در این مقاله همراه ما باشید.یکی از روش های داشتن مژه هایی خوش حالت لیفت مژه یا فر مژه می باشد. لیفت مژه یک روش جدید است که مژه‌های شما را حالت دار، بلند و به صورت جدا از هم نشان می‌دهد. این متد بدون استفاده از مواد شمیایی مضر انجام می‌شود و بنابراین هیچ آسیب شیمیایی به مژه‌های شما وارد نمی‌کند.

 

لیفت مژه چیست؟

لیفت مژه‌ها، باعث می‌شود مژه‌های شما به صورتی کاملاً ملایم و طبیعی حالت گرفته و بلندتر و تیره‌تر به نظر برسند. مطمئنا تجربه فر کردن مژه‌ها با استفاده از دستگاه فرمژه را دارید، اما همانطور که می‌دانید فرمژه‌ها با خم کردن و شکننده کردن مژه‌ها باعث حالت‌دار شدن آن‌ها می‌شوند و از طرفی این حالت بعد از مدت کوتاهی نیز از بین می‌رود. شکننده شدن مژه‌ها از عوارضی است که می‌تواند باعث ریزش آن‌ها شود؛ بنابراین به نظر می‌رسد لیفت کردن مژه‌ها راه حل مناسب‌تری نسبت به روش‌های قدیمی است.

لیفت مژه تقریبا مناسب همه نوع مژه ای هست. حتی اگر نازک و یا کوتاه باشند. تنها در مواردی که افراد دچار مشکلات یا اختلالات چشمی هستند و همچنین پوست حساس دارند توصیه نمی شود.

 

لیفت مژه با استفاده از محصولات بیوتاچ:

توجه داشته باشید قبل از هرکاری چشم کاملا تمیز باشد. با بیگودی مخصوص مژه، چسب مژه را می زنیم و مژه را به بالا شونه می زنیم. سپس مراحل زیر را انجام می دهیم:

مرحله1. از ریشه تا گودی بیگودی مواد لیفت (سفیدرنگ) رو می زنیم. سپس چشم را به مدت 15دقیقه کاملا کاور می کنیم.

مرحله2. بعداز پاک کردن مواد سفید رنگ، مواد تثبیت کننده(آبی رنگ) را از ریشه تا گودی بیگودی می زنیم. به مدت 10 دقیقه کاور می شود .(اگه مشتری خواستار زدن رنگ مژه باشد به مدت20دقیقه رنگ را می گزاریم)

مرحله 3. مواد تقویتی(رنگ صورتی) به مژه زده می شود (اگه مژه رنگ داشت). باهمین مواد تقویتی مژه را بازی می دهیم و مژه را از بیگودی جدا می کنیم. به مدت5دقیقه کاور می کنیم.

مرحله4. مواد ریمو را می زنیم مژه را کاملا شستشو می دهیم.

 لیفت مژه

 

توجه داشته باشید برای برندهای مختلف مواد لیفت، مدت زمان استفاده مواد روی مژه متفاوت است.

 

نکته

حتما 24 ساعت قبل از لیفت مژه تست مواد را انجام دهید به این صورت که ابتدا یک سالن مناسب انتخاب کنید و بخواهید تا مقدار اندکی از ماده فر کننده را روی پوستتان امتحان کنند تا عکس العمل پوست شما به این ماده مشخص شود. اگر بدنتان به شدت واکنش نشان داد ، از این روش صرف نظر کنید زیرا چشم بسیار حساس تر از پوست بدن است.

 

محصول مرتبط با مقاله:

وبلاگ هومهر محصولات

1. بیگودی سیلیکونی پروانه ای لیفت مژه

2. شانه ابرو دندانه فلزی مخصوص لیفت و لمینت مژه

3. چسب بیگودی فر مژه مکسی 2

4. مواد فر مژه سه ست بیوتاج

5. مواد فر مژه تک ست بیوتاج

6. مواد فر مژه سه ست استار کالر

را به شما پیشنهاد میکند.

 

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر