آموزش لیفت مژه با استفاده از محصولات شاینی

در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد آموزش لیفت مژه با استفاده از محصولات شاینی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته مژه و ابرو از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 

یکی از روش های داشتن مژه هایی خوش حالت لیفت مژه یا فر مژه می باشد. لیفت مژه یک روش جدید است که مژه‌های شما را حالت دار، بلند و به صورت جدا از هم نشان می‌دهد. این متد بدون استفاده از مواد شمیایی مضر انجام می‌شود و بنابراین هیچ آسیب شیمیایی به مژه‌های شما وارد نمی‌کند.

 

 توجه کنید که کیفیت مواد شاینی همانند دالیز لش می باشد که روش استفاده نیز یکسان است. محصول شرکت بلا هست که دالیز لش هم تولید می کند. داخل ست شاینی بوتاکس مژه، کوتینگ، چسب سه و نیم میل، ۵ سایز بیگودی و یک شانه لیفت وجود دارد.

محصولات لیفت و فر مژه شاینی

 

مراحل لیفت مژه با استفاده از محصولات شاینی

 

لیفت مژه

 

در زیر به بررسی مراحل لیفت مژه با مواد دالیز لش پرداخته شده است:

مرحله اول:

مژه باید کاملا تمیز و خشک باشد. بهتر است در ابتدای کار مژه با فوم تمیز کننده چشم مخصوص قبل لیفت شستشو داده شود و سپس خشک شود.

مرحله دوم:

بیگودی را روی مژه قرار داده و فیکس می کنیم. بیشتر از بیگودی سایز کوچک استفاده می شود. مواد شماره یک را با سوزن سوراخ می کنیم. دو قطره از مواد را برداشته و از ریشه تا قوس بیگودی را به مواد آغشته می کنیم.صورت را 20 دقیقه کاور می کنیم. اگر مژه بسیار زبر و پرپشت بود تا 25 دقیقه کاور می کنیم. سپس یک حوله روی کاور می اندازیم تا مواد به خوبی اثر کنند. سپس با گوش پاک کن کاملا خشک مواد را پاک می کنیم. دقت کنید از از پایین با بالا مواد پاک شود تا نظم مژه ها از بین نرود.

 مرحله سوم:

مواد شماره دو را به همین روش باز می کنیم. مواد را روی کل مژه قرار می دهیم که به مدت 15 تا 20 دقیقه روی مژه باید باقی بماند. سپس مواد را پاک می کنیم. دقت شود که مواد باید با یک گوش پاک کن کاملا خشک از روی مژه پاک شود.

مرحله چهارم:

اگر مشتری خواهان رنگ مژه باشد باید در این مرحله رنگ مژه را روی مژه قرار دهیم و به اندازه 15 تا 20 دقیقه کاور کنیم. برای پاک کردن مواد رنگ مژه می توان بسیار کم گوش پاک کن را مرطوب کرد و رنگ را پاک نمود.

مراحل انجام رنگ مژه در مقاله رنگ مژه و توصیه های مربوط به آن در وبلاگ هومهر قرار گرفته است.

مرحله پنجم:

از مواد شماره سه که تمیز کننده چسبی که مژه را به بیگودی چسبانده استفاده می کنیم. چسب ها کمی سفت می باشند و این امر باعث می شود مژه پس از اتمام زدن مواد فر یک و مواد فر دو دیر از بیگودی جدا شود. این مواد چون کمی چرب هستند باعث می شوند مژه راحت تر از بیگودی جدا شود. زمانی که بیگودی آزاد شد، بیگودی را خارج می کنیم.

مرحله ششم:

در این مرحله در صورت تمایل بوتاکس مژه را انجام می دهیم. بوتاکس مژه برای تقویت مژه ها انجام می شود.

  • روش انجام بوتاکس:

بوتاکس شاینی روش اول به این نحو است که باید با دستگاه تتو بعد ازلیفت یا هر زمان دیگه ای تزریق شود در ریشه مژه مانند تتویی که در بن مژه انجام می دهند. انجام این کار یکبار کافی است و بعد از سه ماه شاهد تغییرات مژه خواهند شد در غیر اینصورت اگر تزریق انجام نشود باید بصورت ضربه ای به مژه زده شود که جذب ریشه شود ولی هفته ای یکبار تا ۴ هفته باید انجام داده شود.

 

مرحله هفتم:

مواد شماره چهار کراتین را به کل مژه می زنیم.

 

کار فرمژه در اینجا به پایان می رسد.

 لیفت مژه1

 

حال اگر علاوه بر لیفت خواستار لمینت نیز بودید، باید یک وقفه 15 دقیقه ای ایجاد شود تا مواد کراتین به خوبی جذب مژه شود. سپس مژه را شسته و خشک می کنیم و شروع به کار لمینت می کنیم.

اگر خواستار لمینت نبودید تا یک روز نباید مژه با آب تماس داشته باشد تا کراتین جذب و باعث تقویت و نرمی مژه شود.

 

محصول مرتبط با مقاله

 محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

1. تمیز کننده چشم قبل اکستنشن مژه بلما - BELMA

2. فوم پاک کننده چشم حاوی کراتین مکسی 2 - max2

3. شانه ابرو دندانه فلزی مخصوص لیفت و لمینت مژه

4. بیگودی چسبی فر مژه کوچک

5. چسب بیگودی فر مژه دالیز لش - DOLLY'S LASH

6. چسب بیگودی فر مژه مکسی 2 - max 2

7. چسب بیگودی فر مژه لومنسا - Lomansa

8. بیگودی سیلیکونی پروانه ای لیفت مژه

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر