روش های کشیدن ابرو به طور صحیح

در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد روش های کشیدن ابرو به طور صحیح ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته مژه و ابرو از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 

اولین موضوعی که در طراحی ابرو قابل توجه است این است که محل درست تمام نقاط ابرو را به خوبی بشناسید.

مشخص کردن قسمت های ابرو

در زیر به نحوه مشخص کردن قسمت های ابرو اشاره کرده ایم:

مشخص کردن محل تاج ابرو: محل تاج ابرو شما به این نحو مشخص می شود که یک براش یا مداد را مماس با پره بینی قرار داده به طوری که امتداد آن بر روی ابرو قرار گیرد. یک خط راست مستقیم رو به بالا که از گوشه چشم و پره بینی عبور می کند و سر انتهایی براش، محل تاج را مشخص می کند.

مشخص کردن محل خط شکست ابرو: براش را کنار پره بینی گداشته و در حالی که روبرو را نگاه می کنید براش باید کاملا از وسط مردمک چشم عبور کند و بالای ابرو تمام شود.

مشخص کردن محل دم ابرو: براش را گوشه پره بینی گذاشته و از مماس با گوشه چشم عبور کند؛ انتهای براش محل صحیح دم ابرو را نشان می دهد.

 1آرایش ابرو

 

روش های کشیدن ابرو

حال برای کشیدن ابرو از مداد ابرو استفاده می کنیم. سعی شود از مداد ابرویی استفاده شود که رنگ آن به رنگ ابرو شبیه باشد. می توانید انواع مداد ابرو متناسب با رنگ ابرو خود را از فروشگاه اینترنتی هومهر تهیه فرمایید.

مداد ابرو

 

در ابتدا با برس های مخصوص ریمل  ابروها را به سمت بالا شانه نمایید. می توانید برای این برس ها، برس ریمل تمام شده را تمیز و شسته و استفاده نمایید و یا اینکه به صورت آماده برس ریملی را از فروشگاه اینترنتی هومهر خریداری فرمایید.

 

برس ریملی مناسب مژه و ابرو

 

 با شانه زدن ابروها متوجه خواهید شد فضاهای خالی ابروها کجا می باشد.

پس از شانه زدن ابرو با مداد ابرو از نزدیک تاج ابرو و نه ابتدای تاج ابرو شروع به کشیدن ابرو کنید. اگر از تاج ابرو شروع به کشیدن کنید ابروی شما بسیار کادری می شود و بسیار غیر طبیعی دیده می شود. خیلی کمرنگ خط زیر ابرو را بکشید. هر جا احساس کردید فشار دست زیاد بوده و و خط زیر ابرو بسیار تیره شده است با برس ریملی روی آن بکشید تا محوتر و طبیعی تر شود.

 حال قسمت بالای ابرو را به سمت پایین شانه کنید و دوبار از قسمت نرسیده به تاج با مداد به صورت کمرنگ شروع به کشیدن خط ابرو کنید. اگر ابروی نازکی دارید و دوست دارید ابروی پهنتری داشته باشید خط ابرویی که می کشید کمی با فاصله از ابرو بکشید اما دقت کنید که خط را بسیار محو شروع به کشیدن کنید و بسیار تیره و پر رنگ این کار ار انجام ندهید که یک کادر مصنوعی بالای ابرو قرار بگیرد و جلوه نامناسبی به ابروی شما بدهد.

آرایش ابرو 3

اکنون با برس ریملی کمی خط کشیده شده را محو می کنیم.

اگر داخل ابرو قسمتهای خالی دارید همیشه این موضوع را در نظر داشته باشید که قسمت شکست ابرو تیره تر از باقی قسمت ها می باشد. اگر قصد پر کردن قسمت شکست ابرو را دارید باید فشار دست کمی بیشتر باشد زیرا در این قسمت ابروها پرتر می باشند و هرچه به سمت تاج ابرو نزدیک می شویم موها کم پشت تر است و فشار دست باید کاهش یابد. اگر تمام ابرو تیره باشد بسیار ابروی بد جلوه می کند و اصلا زیبا نمی باشد.

برای کشیده قسمت جلوی ابرو با مداد بسیار محو و کمرنگ در قسمت های خالی به سمت بالا می کشیم. در واقع حالت کشیدن تارهای ابرو را مانند ابروی طبیعی تقلید می کنیم. دست اصلا همراه با فشار نیست و هم جهت با خواب ابرو این کار ار انجام می دهیم.

 آرایش ابرو

 

هاشور ابرو:

بعضی از افراد در همین حد سایه کشیدن ابرو اکتفا می کنند اما بعضی دیگر علاقه مند به زدن هاشور در داخل ابرو نیز می باشند. برای زدن هاشور داخل ابرو دیگر نمی توان از مداد استفاده کرد. چرا که خط هایی که با مداد داخل ابرو می افتد بسیار پهن است و به موی ابرو شباهت ندارد، در واقع طبیعی دیده نمی شود بنابراین مناسب هاشور زدن نمی باشد.

برای هاشور ابرو پس از سایه زدن ابرو باید از ماژیک ابرو و یا ژل ابرو و یا آکوآ استفاده کرد.

خط ماژیکی ابرو هاشور موقت لچیک lechic

 

فقط این موضوع را در نظر داشته باشید که رنگ انتخابی برای ماژیک ابرو به دلیل اینکه تمام ابرو را سایه زدید باید یک درجه تیره تر از رنگ مداد ابرو باشد که هاشورها در سایه ابرو محو نباشد و کمی جلوه داشته باشد.

ما در این مقاله استفاده از آکوا را توضیح می دهیم:

ژل ابرو اسنس با رنگ دانه های قهوه ای01 محصولات essence 

برای استفاده از آکوا می توانید از یک قلموی خط چشم که با اتمام رسیده استفاده نمایید. آن را تمیز و شسته و استفاده نمایید. یا اینکه می توانید قلموهای سر باریک با شماره  000 موجود در فروشگاه اینترنتی هومهر را امتحان نمایید.

قلموی سر باریک

 

از تاج ابرو شروع به کار می کنیم. حالت ابرو که هلالی شکل است را الگو قرار داده و مانند آن هاشور را می کشیم. خط ها را نباید صاف و بدون قوس کشید؛ چرا که این کار باز هم ابرو را غیر طبیعی نشان می دهد. به حالت فرم ابرو، هاشور را می کشیم. هرچه به سمت انتهای ابرو می رویم همانطور که تارهای ابرو خوابیده تر می شود، هاشورها هم در جهت تارهای ابرو خوابیده تر می شوند. هاشور زدن انتهای ابرو بسته به سلیقه فرد می باشد.

 

کشیدن ابرو دخترانه:

بعضی افراد علاقه مند به کشیدن ابرو به حالت دخترانه می باشند که زیر ابرو هم وجود داشته باشد.

ین افراد بهتر است که اول از همه برای مرتب کردن ابرو از ژل ابرو استفاده نمایند. معمولا این افراد به ابروها قیچی نمیزنند که حالت هاشور بگیرد و مرتب شود. کل ابرو را با برس ژل ابرو شانه نمایید و به ابروها حالت دهید. حال اگر زیر ابرو فضای خالی وجود دارد با ژل ابرو یا آکوا کمی حالت هاشوری داخل ابرو خط بیندازید و ابرو را پرکنید. برای قسمت بالای ابرو هم به همین روش خط بیندازید. این کار بدون استفاده از مداد ابرو انجام می شود.

توجه1: کسانی که فقط خواستار کشیدن خط ابرو با مداد حالت سایه هستند و علاق به کشیدن هاشور ندارند و یا مهارت کلفی برای کشیدن هاشور ندارند می توانند با ژل ابرو بی رنگ به ابروها جهت و حالت بدهند. با برس ژل ابرو، ابروها را به سمت بالا شانه کنند. مخصوصا مناسب افرادی است که ابروهایشان قیچی نخورده که بسیار کوتاه شده باشد. همین بلندی ابرو زمانی که به سمت بالا نگه داشته می شود، ابروها را هاشوری نشان می دهد.

ژل اسنس

توجه2: کسانی که ابروی بدون ایراد و پهنی دارند و جای خالی در ابرو وجود ندارد و از فرم ابروهایشان راضی هستند و دوست دارند کمی ابروها به سمت بالا فرم دهند و مرتب تر کنند و یا علاقه مند به رنگ کردن ابرو نیستند و برای یک زمان موقت مانند مهمانی یا مراسم، رنگ ابری خود را تغییر دهند می توانند از یک ریمل ابروی ساده رنگی استفاده نمایند. کل ابرو را با استفاده از ریمل حالت دهی و رنگ کنند. حتی اگر علاقه مند به تغییر رنگ ابرو نیستند می توانند از ریمل ابرو بی رنگ و یا ژل ابرو برای حالت دهی ابرو استفاده کنند.

ریمل ابرو

 

تمیز کردن کادر زیر ابرو:

در انتها از یک کانسیلر روشن استفاده کنید. کمی کانسیلر روی دست بزنید و با یک براش کمی کانسیلر بردارید و زیر ابرو را مرتب و تمیز کنید. اگر کمی رنگ به پایین ابرو آمده تمیز کنید و یا نیاز به اصلاح قسمتی دارید با این کار می توانید انجام دهید.

 

با تشکر از شهرزاد عزیز

 

محصول مرتبط با مقاله

محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

1. انواع مداد ابرو - eyebrow pencil

2. مداد ابرو زیتونی 31 - Etude Corporation

3. مداد ابرو رومنس 200 - romance

4. مداد ابروی 301 لچیک - LeChic

5. مداد ابرو چرب 501 لچیک -LeChic

6. مداد ابرو ضد آب 002 بی یو - Beyu

7. مداد ابرو پودری 001 یوبه - YUBE

8. مداد ابرو برس دار اسنس Designer 02 - ESSENCE

9. مداد ابرو 104 ضدآب و مخملی بل - BELL

10. مداد ابرو پودری تایرا 406

11. مداد ابرو پیچی اتود 31 - Etude Sketch Pencil eyebrow

12. ریمل ابرو 02 ( ژل فرم دهنده ) اسنس Essence

13. ریمل ابرو 01 ( ژل فرم دهنده ) اسنس Essence

14. ماسک رنگی ژله ای ابرو قهوه ای

15. ژل ابرو اسنس با رنگ دانه های قهوه ای01 محصولات - ESSENCE

16. ریمل فرم دهنده و پرکننده ابرو اسنس - essence

17. ژل حالت دهنده ابرو و مژه اسنس محصولات - ESSENCE

18. برس ریملی مناسب مژه و ابرو برای لیفت و لمینت

19. خط ماژیکی ابرو هاشور موقت 540 لچیک - Lechic

20. ریمل ابرو 103 فشین براو - FASHION BROW

21. ریمل ابرو قهوه ای متوسط نیکس - TINTED BROW MASCARA NYX

22. ریمل ابرو شماره 01 ترو کاور - TRUE COVER

23. ریمل ابرو بیو شماره 6 BeYu

24. قلم مو رنوو 000 Renovo

25. قلم موی 000 گراف - Graph brush NO. 000

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر