رفع چروک زیر چشم در زمان استفاده از کانسیلر

رفع چروک زیر چشم در زمان استفاده از کانسیلر

 در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد رفع چروک زیر چشم در زمان استفاده از کانسیلر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته آرایش چشم از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 

 مشکل بسیاری از افراد در زمان استفاده از کانسیلر چروک افتادن زیر چشمشان می باشد در صورتیکه این خطوط در حالت عادی در زیر چشم تمام افراد وجود دارد. برای جلوگیری از چروک شدن زیر چشم باید به روش زیر کانسیلر زدن را انجام دهیم.

دقت شود که کانسیلر زیر چشم به دلیل حساس بودن باید از نوع سبک باشد و مستقیما کانسیلر را روی خطوط چشم نکشیم که خطوط را برجسته تر نشان دهد.

کانسیلر را به منظور استفاده روزانه به صورت مثلثی می زنیم و با اسفنج آرایشی آن را محو می کنیم و در حین محو سازی کانسیلر را به زیر چشم و روی خطوط می کشیم. توجه کنید همیشه با محوسازی کانسیلر را به زیر چشم می بریم.

کانسیلر زیر چشم

 

اگر با انجام روش گفته شده بازهم کانسیلر زیر چشم شما جمع شده بود و خطوط نمایان بودند، یک پد آرایشی را بالای گونه خود قرار دهید و پوست خود را به سمت پایین بکشید. این کار باعث می شود خطوط زیر چشم کاملا از هم باز بشود و مواد جمع شده زیر خطوط نمایان می شود. سپس با اسفنج آرایشی به زیر چشم ضربه های آرام می زنیم و مواد جمع شده را صاف می کنیم. همانطور که با پد پوست را به سمت پایین کشیده ایم با یک براش پودر فیکس کننده را بین خطوط صاف شده زیر چشم فیکس می کنیم.

کانسیلر زیر چشم1

 

روش استفاده از پودر فیکس را می توان در دیگر جاهای صورت نیز استفاده کرد. برای مثال می توانیم برای محو سازی چروک های ریز پیشانی و خط خنده از این تکنیک استفاده کرد و همچنین کسانی که در زمان زدن کرم پودر این مشکل برایشان ایجاد می شود می توانند این روش را به کار ببرند.

 

محصول مرتبط با مقاله

 محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

1. کانسیلر دور چشم ایج ریوایند140 میبلین  - Maybelline

2. کانسیلر کالر کورکتینگ 32 ایزادورا - COLOR CORRECTING CONCELER

3. کانسیلر مدادی کاور - TREAT& COVER CONCEALER STICK

 4. پالت کانسیلر 12 رنگی بن نای - media pro concealer palette Ben Nye

5. کانسیلر 02 حاوی ضد آفتاب کامان - COME ON

6. کانسیلر اسنس

7. کانسیلر استیکی اسنس مدل Coverstick 03 محصولات - ESSENCE

8. کانسیلر چشم ضد آب تایرا - tyra

9. کانسیلر مایع 04 ترو کاور - TRUE COVER

10. کانسیلر بیو

11. کانسیلر میبلین

 

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر