تغییر فرم لب با کانتورینگ

 در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد تغییر فرم لب با کانتورینگ کامل ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته آرایش لب از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 

کانتورینگ لب به برجسته و بزرگ کردن لب کمک می کند. برای کانتورینگ لب می توانیم از پالت پودری و یا پالت کرمی(چرب) استفاده کنیم. از رنگ های پالت  دو رنگ تیره و روشن آن را انتخاب می کنیم. با براش کوچک رنگ تیره را بر می داریم و رنگ اضافی را از روی براش پاک می کنیم زیرا در زمان محو سازی دچار مشکل می شویم و همچنین این کار باعث تمیزی بیشتر می شود.

 

کانتور لب

 

اولین مکانی که برای لب باید تیرگی را قرار دهیم فرو رفتگی پشت لب می باشد. دقت شود که رنگ تیره را تا بالا نمی بریم. بالا  بردن در این مکان دارای اصول می باشد؛ به این صورت که اگر فاصله بینی تا لب شما کوتاه و یا نرمال باشد این خط تیرگی را تا بالا نزدیک بینی می بریم، این کار باعث زیبایی پشت لب شما می شود اما اگر فاصله بینی تا لب شما زیاد بود اگر خط تیره را تا بالا ببریم این فاصله بیشتر دیده می شود و جلوه ی خوبی در چهره شما ندارد؛ پس خط تیره را تا نیمه می کشیم.

در حالت عادی در کنار گودی لب، دو خط روشنتر بالای فرم منحنی لب مشاهده می کنید. دو گوشه را از کانسیلر (رنگ روشن) استفاده می کنیم و تا بالا می کشیم. اصول کشیدن رنگ روشن را همانند رنگ تیره رعایت می کنیم. پشت منحنی لب تا پایین لب را تیره می کنیم.

نکته مهم این است که این خطوط را با فاصله دو میلیمتری از لب می کشیم تا برای بزرگتر نشان دادن لب جا برای کشیدن خط لب داشته باشیم.

زیر لب در حالت عادی فرو رفتگی دارد با تیرگی فرورفتگی را بیشتر نمایان می کنیم تا لب پایین برجسته تر دیده شود. تمام زیر لب را تیره می کنیم. کسانی که دندان نیش بیرون تر دارند آن قسمت لب پف دار دیده می شود با تیره کردن، پف لب را متعادل می کنیم.

 

کانتورینگ لب

 

 برای بزرگ تر دیده شدن لب با یک مداد لب روشن به رنگ سفید یا کرمی با فاصله یک الی دو میلیمتر از لب، همانند خط لب می کشیم.

اکنون با یک اسفنج به صورت ضربه ای شروع به محو سازی می کنیم. ابتدا خطوط تیره و سپس روشن را محو می کنیم. تا رمانی ضربه می زنیم تا فقط یک سایه روشن باقی بماند.

حالا با یک رژ لب تمام لب را پوشش می دهیم. دقت کنید که از خطوطی که کشیدیم بالاتر نرود. پس از زدن رژلب برای تاکید بیشتر روی خطوط روشن بالای لب از هایلایتر استفاده می کنیم و آن را محو می کنیم.

 

محصول مرتبط با مقاله

 محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

 1- قلم کانتورینگ دو طرفه مینی استار 105

2- کانتورینگ مدادی 23 گلدن رز

3- ست براش میکاپ و کانتورینگ

4- کیت کانتورینگ گلدن رز

5- پالت کانتورینگ صورت گلدن رز

6- پالت هایلایتر و کانتورینگ 17 رنگی مینی استار

7- پالت هایلایتر و کانتور 8 رنگ نیکس

 

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر