پاکسازی پوست با فیس براش

 در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد پاکسازی پوست با فیس براش ارائه شده است، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته مراقبت پوست از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 

در این مقاله در مورد روشی صحبت می کنیم که باعث می شود پوست شادابتر و تمیزتر باشد و کمتر جوش بزند. این روش چیزی نیست جز تمیز کزدن و شستن صحیح پوست صورت.

1. اولین کاری که باید انجام دهید باید آرایش روی صورت را با یک دستمال مرطوب آرایشی پاک کنید. صورت را کاملا با این دستمال تمیز کنید. پاک کردن صورت با دستمال مرطوب مختص میکاپ نیست؛ ممکن است در یک روز شما یک ضد آفتاب می زنید و یک زمان طولانی بیرون از منزل هستید و سپس به خانه می آید در آن زمان هم روی پوست شما آلودگی زیادی می نشیند پس در آن زمان هم از دستمال مرطوب برای پاک کردن صورت استفاده نمایید. دقت شود حتی زمانی که روی صورت میکاپ ندارد صورت را هم تمیز کنید. این کار تا حد زیادی از جوش صورت جلوگیری می کند. زمانی که از دستمال مرطوب استفاده می کنید علاوه بر اینکه میکاپ روی صورت پاک می شود آلودگی های سطحی روی پوست را از بین می برد اما به پاکسازی آلوگی عمقی پوست ( داخل منافذ) کمکی نمی کند.

 دستمال مرطوب آرایشی وی کر wee care

 

2. حال برای اینکه آلودگی عمقی منافذ پوست را پاکسازی شود باید از یک فیس براش استفاده شود. استفاده از فیس براش تا حد خیلی زیادی کمک می کند تا پوست جوش سرسیاه و جوش زیر پوستی نزند. فیس براش های لرزشی بسیار خوب عمل می کنند زیرا لرزش آن ها باعث می شود پوست به خوبی ماساژ داده شود و به پوست آرامش می دهد.

براش شستشوی صورت دستی

 

فیس براش ها معمولا دو سر دارد. سر برای استفاده روزانه و سر برای پاکسازی عمقی. از سری روزانه هر روز می توانید استفاده کنید اما از سری دیگر با توجه به نوع پوست هفته ای یک یا دوبار بیشتر استفاده نکنید.

براش شستشوی صورت

 

 برای تمیز کزدن و پاکسازی صورت با فیس براش به سراغ ژل یا فوم تمیز کننده می رویم.

نکته:

1. دقت کنید که ژل یا فوم تمیز کننده مورد استفاده متناسب با جنس پوست صورت باشد.

2. برای شستشوی صورت به هیچ وجه از صابون یا شامپو و یا شامپو بچه استفاده نکنید.

 براش شستشوی صورت1

مقداری از ژل شستشو را روی سری فیس براش میریزیم و فیس براش را با قسمت های مختلف صورت تماس می دهیم. زمان لازم برای تماس فیس براش حدود 1 دقیقه می باشد. هر قسمت از صورت ( دو گونه، چانه، بینی، پیشانی) 20 ثانیه تماس داشته باشد کافی است. پس از استفاده از فیس براش صورت را آبکشی کنید.

3. در مرحله بعدی از ماسک صورت استفاده نمایید. ماسک صورت تفاوتی ندارد خانگی باشد و یا بازاری. چون منافذ پوست کاملا تمیز شده و عاری از هرگونه آلودگی است تمام مواد مغذی ماسک به خوبی جذب پوست می شود.

ماسک صورت

میزان استفاده از ماسک در هفته بستگی به جنس پوستتان دارد. پس از زدن ماسک و مکث مورد نظر، ماسک را از روی پوست تمیز کنید. برای تمیز کردن هم می توانید با آب شستشو دهید و هم با فیس براش آن را تمیز کنید. فیس براش

صورت را ماساژ می دهد و آرامش  بسیار خوبی به صورت می دهد. اگر برای پاکک ردن ماسک از فیس براش استفاده کردید در آخر صورت را با آب شستشو دهید.

 

محصول مرتبط با مقاله

محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

1. براش شستشوی صورت ماساژی رویبلا - Ruibla

2.براش شستشوی صورت دستی رویبلا - Ruibla

3. براش شستشوی صورت (فیس واش ) دستی رویبلا - Ruibla

4. ماسک زغال مردانه سودا - BLACK MASK SEVDA

5. ماسک صورت زغال هاینس - HIGHNESSN BLACK MASK

6. ماسک و اسکراب زغال و شکر سیاه فری من - FREEMAN

7.ماسک رس معدنی هالیوود استایل HOLLYWOOD STYLE  567gr

8. اسکراب لایه بردار ضدلک و ضدجوش شکلات والنسی - Valensey

9. اسکراب لایه بردار هالیوود استایل HOLLYWOOD STYLE 560gr

10. تونر پاك كننده ( محلول ليمو ترش و مركبات ) كنترل كننده چربي هاليوود استايل HOLLYWOOD STYLE CITRUS LIME ASTRIGENT

11. ژل شستشو دهنده صورت (ضد جوش و آکنه)هالیوود استایل HOLLYWOOD STYLE 150gr   

12. ژل پاک کننده مناسب پوستهای چرب گارنیر - Garnier

13. اسکراب و پاک کننده عمیق گارنیر - garnier

14. دستمال مرطوب آرایشی وی کر - Wee Care Express Make Up Remover

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر