وسایل مورد استفاده مو فرفری ها

در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد وسایل مورد استفاده مو فرفری ها ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته مراقبت مو از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید. 

 

از آنجایی که روتین مو فرفریا با موهای معمولی فرق دارد،همیشه باید یک سری وسایل داشته باشید که بتوانید روش ها را بهتر و موثرتر انجام دهیم..

 

خب حالا از چه وسایلی باید استفاده کنیم؟

۱: پارچه و حوله نخی

هیچوقت یک فرد با موی فر نباید موهایشان را با حوله معمولی خشک کنند، زیرا باعث می شود موها شکننده شوند و موخوره بگیرند، و البته وز موها را خیلی زیاد می کنند. می توانند از تی شرت نخی برای گرفتن آب مو استفاده نمایند.

۲: شانه های دندانه درشت و برس

برای روغن تراپی باید از برس های چوبی استفاده کنید، بعد از زدن کرم مو یا نرم کننده باید از شانه های دندانه درشت یا برس استفاده کنید، بعد از خشک شدند موها هم می توانید با یک شانه دندانه درشت که البته دندانه های کشیده داشته باشد ریشه های موها را حجم دهید.

 

شانه چوبی

 

۳: روسری/ روبالشتی ساتن

باید جنس روبالشتی ساتن باشد حتما، یا اینکه یک روسری ساتن را بکشید روی بالشت.

۴: کش موی ساتن

این نکات در درازمدت اثرات خود را نشان می دهند، و خیلی خیلی موثر هستند، حتما برای آناناسی بستن از کش موی ساتن استفاده کنید.

 ۵: دیسپانسر یا دیفیوزر

دیسپانسر یک مدل سر برای روی سشوار هست که گرد و معمولا دندانه دار هست که برای خشک کردن موهای فر استفاده می شود و واقعا توی حالت موها موثر می باشد، بعضی ها بعد از اینکه مواد زدند باید بگذارند موهایشان با هوای آزاد خشک شود، بعضی ها باید بلافاصله موهایشان را خشک کنند که در این صورت باید از دیسپانسر استفاده کنند.

۶:اسپری آب

یار جدا نشدنی هر مو فرفری، گاهی در طول روز کافی است دو سه بار روی کل موها آب اسپری کنید تا ریفرش شوند، اصلا نیازی نیست موها کامل خیس شوند.

 

وسایلی هم هستند که واجب نیستند اما داشتنشان باعث می شود راحت تر کارهارا انجام بدید:

مثل اپلیکاتور (می توانید از فروشگاه اینترنتی هومهر تهیه فرمایید)، برای روغن زدن خیلی مناسب است.

در ضمن این موارد هیچکدام مختص خانم ها نیست، آقایان هم باید همه کارها را انجام دهند، حتی با کش بستن.

 

محصول مرتبط با مقاله

محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

 1. دیس پانسر سشوار پرومکس مدل PROMAX DS1

2. شانه چوبی پانته آ - pantea

 

منبع: my.classic.curls

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر