مو زدایی صورت

در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد مو زدایی صورت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته بهداشت بدن از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 

 همان‌طور که گفته شد ، روش‌های اپیلاسیون و دپیلاسیون مختلف می‌باشد. با توجه به تکنیک‌های مختلف برای هر قسمت از بدن باید از مناسب‌ترین شیوه استفاده نمود. برای پیدا کردن بهترین شیوه 2 معیار مهم را مدنظر داشته باشید.

اولا حساسیت ناحیه موردنظر و ثانیا بهترین نتیجه بعد از انجام اپیلاسیون و دپیلاسیون.

در خصوص صورت ، از آن جا که ناحیه صورت و پرزهای اطراف لب با نوارهای موم سرد ، از قبل آماده شده ، راحت‌تر از بین می‌روند. از این روش استفاده می‌شود. اما از روش موم گرم نیز می‌توانید استفاده کنید.

وکس صورت

 

موزدایی صورت با موم و روش پاک کردن مواد

روش کار

1. موم را در هیتر ذوب کنید. مدت زمانی که نیاز است ، تا موم آب شود. به نگه دارنده موم بستگی دارد که 15 تا 25 دقیقه اگر نگه دارنده کامل باشد اگر تا نصف باشد 10 دقیقه زمان می‌خواهد مطمئن شوید که موم بیش از حد نازک نیست یا بیش از حد داغ نشده است. داغ‌تر شدن موم باعث نازک‌تر شده آن می‌‌شود. موم نازک به احتمال زیاد باعث کنده شدن پوست می‌گردد و باعث ایجاد آسیب و جراحت می‌شود. ضخامت موم باید به اندازه سس کارامل بوده و البته نباید روان باشد.

2. حوله تمیزی را بالای جایگاه صورت روی صندلی قرار دهید و سپس آن را با کاغذ یک بار مصرف بپوشانید.

3. کلاه مو یا هدبند را روی سر مشتری بگذارید تا مو از صورت جدا بماند.

4. دستکش‌های یک بار مصرف بپوشید.

5. میکاپ مشتری را پاک کنید، با تمیز کننده ملایم صورت را کاملا تمیز کرده و خشک کنید.

6. دما و ضخامت موم گرما داده شده را با استفاده از ریختن یک قطره کوچک موم روی مچ دست تست کنید. باید گرم باشد ، اما نباید داغ باشد و باید بتوان به آرامی آن را با کاردک پخش کرد.

7. با کاردک یا اپلیکاتور چوبی پوشش نازکی از موم گرم را در محدوده مورد نظر پخش کنید و در جهت رویش مو آن را ادامه دهید ، مطمئن شوید که کاردک بیش از حد به موم آغشته نیست. دو بار موم را روی محدوده موردنظر نچکانید.

8. از نوار پارچه‌ای روی قسمت موم انداخته شده استفاده کنید. به آرامی آن را در جهت رویش مو فشار دید و با انگشت 3 تا 5 بار پارچه را همیشه در مسیر رویش مو فشار دهید.

9. پوست را با فشاری آرام نگه دارید و با حرکتی سریع پارچه را بردارید و این کار عکس جهت رویش مو انجام دهید. نوار را مستقیماً به طرف خود نکشید.

10. بخش موردنظر را به آرامی ماساژ دهید.

11. با ریموور موم همه‌ی باقی مانده روی پوست را بردارید.

12. همین کار در بخش‌های دیگر دور ابرو انجام دهید.

13. پوست را با نرم کننده ملایم تمیز کنید و از لوسین ضدعفونی کننده یا نرم‌کننده استفاده کنید.

 

محصول مرتبط با مقاله:

وبلاگ هومهر محصولات

1. وکس اپیلاسیون صورت زغال سیمیا - SIMIA WAX

2. وکس صورت بیوتی ایمیج عسل

3. موم وکس خشابی سیمیا زغالی - Simia

4. موم وکس جلبکی مارال - maral

5. موم وکس گرانولی عسل مارال

6. شمع اصلاح بیو داکس نقره ای

را به شما پیشنهاد میکند.

 

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر