آموزش لمینت مژه

آموزش لمینت مژه

در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد آموزش لمینت مژه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته مژه و ابرو از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 قبل از هر کاری این نکته مهم است که برای مژهای خیلی صاف اگر نیاز به فرمژه و یا همان لیفت مژه است اول باید لیفت مژه انجام شود چرا که این کار بعد از لمینت امکان پذیر نیست

 

مرحله اول:

چشم را از هر گونه آرایش و چربی با مواد پاک کننده پاک کنید و پاک کننده مورد نظر دارای چربی نباشد
زمانی که مواد را از پشت چشم به طور کامل پاک کردید از پرایمر کاشت مژه و لمینت مژه استفاده کنید این دو نوع پرایمر باهم فرق نمیکند فقط خط رویش مژه ، خط سطح مژه ها و رویه موی مژه را از مواد چربی و شوره پاک میکند و خشک میکند...

مرحله دوم:

باید پلک پایین را توسط چسب از پلک بالا جدا کنید تا موقعی که بخواهید مواد لمینت را استفاده کنید هیچ تماسی به پلک و مژه های پایین نداشته باشد..
به همین صورت میتوانید پشت پلک را با چسب مخصوص قوس دار بچسبانید که اگر زمانی که مواد را با میکروبراش می‌گذارید این مواد بالای پلک مژه نچسبد.

مرحله سوم:

مواد لمینت داخل قوطی را کمی تکان دهید تا خیلی خوب ترکیب شوند بعد شروع کنید یک قطره از مواد را در ظرف گذاشته با میکرو براش یا خلال دندان ( ولی میکرو براش بهتر هست ) .... میکرو براش خیلی ریز به مواد بزنید و با سرعت عمل خیلی بالا یکی یکی و تار به تار از مژه ها بیرون چشم به سمت داخل مواد را با دقت از روی میکرو براش به تمام مژه انتقال دهید.


با توجه به خشک شدن مواد لمینت خیلی مهم است که بتوانید قبل از خشک‌ شدن مواد مژها را که خیلی سریع به هم می‌چسبند را جدا کنید. برای این موضوع بهترین روش استفاده از شانه مخصوص لمینت می باشد که خیلی سریع در هر بار استفاده از مواد باید بین مژه‌ها کشیده شود تا قبل از خشک‌ شدن مژها از هم جدا شده و از دسته دسته شدن مژها جلوگیری شود.
این مرحله از کار را می‌توانید بین ۴ تا ۶ بار با توجه به درخواست مشتری و صلیغه خودتان برای مژهای بالای چشم تکرار کنید.
استفاده از شانه مخصوص جدا کننده در حین هر بار لمینت لازم است.


در بعضی از ست های لمینت شانه مخصوص وجود ندارد و میتوانید از خلالهای ریز و یا پنسهای مخصوص پلاستیکی هم به جای این شانه استفاده کنید
مژه های پایین هم همانند مژه ها بالا عمل شود با این تفاوت که تعداد تکرار مرحله مواد گذاری ۲ الی۳ بار کفایت میکند
بعد از لمینت به مشتری توصیه شود تا دو الی سه روز از شستشو آنها جلوگیری کند و ضمنا با توجه به اینکه بعد از لمینت کمی مژها خشک تر می‌شود به خاطر افزایش ضخامت آنها از بازی با مژهای شان پرهیز کنند.

محصول مرتبط با مقاله:

وبلاگ هومهر محصول ست لمینت مژه به شما پیشنهاد میکند.

 

فیلم آموزشی لمینت مژه با چند کیفیت

 

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر