عوامل موثر در انتخاب یک ریمل

 در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد عوامل موثر در انتخاب یک ریمل ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته مژه و ابرو از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.


شاید ریمل چشم، متداول ترین ابزار زیبایی باشد. استفاده از آن آسان است، و بلافاصله اثر قابل توجهی می گذارد. حتی افرادی که اهل آرایش نیستند، تمایل دارند که از آن استفاده کنند. ریمل، شکل چشم شما را زیباتر می کند و با تفکیک مژها، باعث می شود که چشم بزرگتر بنظر برسد.
بازار، پر از ریمل هایی است که ادعا می کنند دارای فرمول های حجم دهنده، ضخیم کننده، بلند کننده و تقویت کننده هستند. هر ریملی، چند مزیت دارد اما چطور متوجه می شوید که کدام ریمل برای شما مناسب است.

 

عوامل موثر در انتخاب یک ریمل

اول از همه، سه عامل مهمی وجود دارد که باید آنها را مورد توجه قرار داد زیرا هر یک از آنها یک هدف متفاوت دارند .

1. شکل قلم مو

در واقع به طور کلی شکل براش ریمل، نحوه عملکرد آن را توضیح می دهد. شکل برس، محل برخورد ریمل با مژه هایتان را تعیین می کند. برای افزایش حجم و ضخامت، اکثر برس ها باید پرتر و ضخیم تر بوده، و موهای بیشتری داشته باشند. ریمل های فر کننده، برای بالا بردن مژه ها معمولا یک چوب منحنی شکل دارند. اکثر برندها برای ریمل بلند کننده، یک چوب مستقیم و باریک ارائه می کنند که بیشتر شبیه شانه است تا یک برس سنتی. هر چه بین موها، فضای بیشتری وجود داشته باشد، برس در جدا کردن و تفکیک مژه های شما بهتر عمل می کند.

انواع ریمل

2. فرمول

فرمول های ریمل مژه و ابرو در سال های اخیر به طور فزاینده ای نوآورانه شده اند در حال حاضر بسیاری از عصاره های گیاهی وجود دارد که فراتر از زیبایی شناسی هستند و در واقع دو وظیفه مراقبت از مژه و زیبایی آن را انجام می دهند.

3. مژه های طبیعی

وضعیت مژه های شما نقش مهمی در نحوه عملکرد ریمل و چگونه به نظر رسیدن آن دارد. فر مژه کمک زیادی در تماس به طور یکنواخت و مساوی براش با مژه می کند.

 

انواع ریمل

ریمل ها به چند دسته تقسیم بندی می شوند که م یتوانید با توجه به مژه هایتان نوعش را انتخاب کنید.

ریمل بلند کننده: این نوع ریمل ها مناسب برای مژه های کوتاه و کمی کم پشت می باشد. با استفاده از این ریمل مژه های شما تا حد قابل توجهی بلند می شود و کم پشتی مژه را می پوشاند.

ریمل بلند کننده

ریمل حجم دهنده: ریمل حجم دهنده به مژه های شما، حجم و سنگینی می افزاید. این ریمل مناسب برای تمام مژه ها و مخصوصا مژه های کم پشت است.

ریمل حجم دهنده

ریمل فر کننده: ریمل فر کننده بیشتر برای خانم هایی است که مژه های کمی دارند. ریمل فرکننده کمک می کند که مژه ها کوچکتر دیده شوند، این نوع ریمل به مژه ها شکل می دهد (مژه ها را خم می کند)

ریمل ضد آب یا همان واتر پرو: مناسب برای کسانی که عرق می کنند یا داخل آب می روند و خواهان ماندگاری بالایی هستند، به طور کلی توصیه می شود که به طور مداوم از این نوع استفاده نکنید، چرا که به دلیل

ماندگاری بالا، چرب وسنگین بودن به مرور باعث ریختن مژه ها می شود.

ریمل ضد آب queen جویل

ریمل رنگی: رنگ آن را می توان با توجه به رنگ چشم و ابرو انتخاب کرد، برای چشم و ابرو مشکی و قهوه ای تیره ، ریمل های مشکی ، آبی تیره و قهوه ای بیشتر پیشنهاد می شود برای چشم و پوست روشن می توان از رنگ

های روشن تر و سبز استفاده کرد.

ریمل

ریمل ابرو: ریمل ابرو هم مثل ریمل مژه وجود دارد که در نوع شانه یکی است، اما ریمل ابرو در رنگ های مختلف وجود دارد و به براقی و پرپشتی ابرو کمک می کند.

 

محصول مرتبط با مقاله

محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

1. انواع ریمل ( ماسکارا ) - mascara

2. ریمل بی یو مدل پاور ( حجم دهنده ) beyu

3. ریمل دیپ رمنس - deep romance

4. ریمل دوسه پانک ( سر قرمز ) - doucce 

5. ریمل حجم دهنده لچیک - LeChic

6. ریمل حجم دهنده اسکارلت - scarlet

7. ریمل حجم دهنده ولوم نیو بیو BeYu Volume Now

8. ریمل ضد آب QUEEN جویل - Joelle QUEEN MASCARA

9. ریمل حجم دهنده و بلند کننده MAXXL BOLD جویل - Joelle MAXXL BOLD MASCARA

10. ریمل اسنس مدل Essence Get Big Lashes Volume Boost

11. ریمل اسنس مدل Essence Princess Volume

12. ریمل حجم دهنده ضد آب اسنس مدل I Love Extreme Volume

13. ریمل مکس صورتی بورژوا  BOURJOIS Volume Glamour Max Definition

14. ریمل تقویت رشد مژه ایزادورا - ISADORA

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر