رنگ مژه با مواد رفکتوسیل

در این مقاله از سایت وبلاگ هومهر مطلبی در مورد رنگ مژه با مواد رفکتوسیل ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر میتوان در دسته مژه و ابرو از سایت وبلاگ هومهر بازدید نمائید.

 

داشتن مژه های زیبا، تاثیر بسزایی بر زیبایی چهره شما خواهد داشت. با رنگ کردن مژه هایتان، بدون نیاز به استفاده از مواد آرایشی، چشمانی زیبا و جذاب داشته باشید. رنگ کردن مژه ها، به رغم این که نمی‌تواند جای ریمل را برای خانمها بگیرد، اما راه حلی مناسب و کارآمد برای مژه های نازک و کمرنگ و تبدیل آنها به مژه هایی پرپشت، سیاه و براق است.

در زیر به توضیح مراحل رنگ مژه می پردازیم:

1.مرحله اول

یک رنگ مژه مناسب را انتخاب کنید.به هیچ عنوان در هنگام رنگ مژه ها، از رنگ مو یا رنگ ابرو استفاده نکنید. به دنبال یک رنگ مخصوص برای رنگ مژه باشید.

بسیاری از افراد به جای استفاده از رنگ مژه از رنگ ابرو یا رنگ مو استفاده می کنند. متاسفانه بسیاری از مدرسین هم به دلیل قیمت بالای رنگ مژه از رنگ ابرو و مو برای این کار استفاده می کنند که بسیار اشتباه می باشد. کارشناسان فروشگاه اینترنتی هومهر به هیج عنوان استفاده از رنگ ابرو را مناسب این کار نمی دانند و توصیه می کنند از رنگ هایی استفاده کنید که روی محصول استفاده برای مژه حتما قید شده باشد. رنگ مژه رفکتوسیل از این گروه رنگ ها می باشد. رنگ  و اکسیدان رفکتوسیل از بهترین رنگ ها می باشد به طوری که اگر روی دست شما رنگ گذاشته شود تا یک ماه اثر آن روی دست باقی می ماند.

2. مرحله دوم: ترکیب رنگ

رنگ را مخلوط کنید. مقدار کمی رنگ به اندازه یک نخود و یک قطره اکسیدان با هم ترکیب کنید. اکسیدانی که استفاده می شود از نوع 10 حجمی یا 3 درصد است که خیلی ضعیف می باشد. افزودن بیش از حد اکسیدان باعث رقیق شدن مواد می شود و در نتیجه به خوبی روی سطح مژه باقی نمی ماند. بهتر است از اکسیدان های خارجی استفاده شود زیرا اکسیدان های خارجی خاصیت ضد حساسیت دارند.

3. مرحله سوم: انجام تست حساسیت

مقدار کمی از رنگ را پشت گوش یا داخل آرنج گذاشته و به مدت30 دقیقه منتظر بمانید اگر خارش یا سوزشی احساس نکردید به این معناست که شما به رنگ حساسیت ندارید.

4. مرحله چهارم

با یک پد وازلین اطراف چشم خود بمالید تا در صورت رنگی شدن صورت به راحتی تمیز شود. سپس از یک مانع برای زیر چشم استفاده کنید تا در صورت پلک زدن رنگ به اطراف پخش نشود.

5. مرحله پنجم

از یک برس کوچک برای مخلوط کردن مواد رنگ استفاده کنید و برس را به خوبی به رنگ آغشته کنید. برای نتیجه بهتر می توانید از برس گرد همانند برس ریمل و یا میکرو براش مخصوص مژه استفاده کنید.

6. مرحله ششم

از ریشه تا نوک مژه کاملا خشک را رنگ بزنید و سپس شانه کنید و چشم را کاور کنید.

رنگ مژه2

7. مرحله هفتم

 وقتی رنگ را به مژه های یک سمت زدید، با گوش پاک کن، رنگهایی که به پوست تماس دارند را تمیز کنید و طرف دیگر را رنگ کنید.

8. مرحله هشتم

پس از 7 الی 8دقیقه رنگ را پاک کنید. رنگ را با آب ولرم و یک پد پنبه ای پاک کنید. سپس مژه ها را با پارچه نخی خشک کنید.

رنگ مژه1

ماندگاری رنگ:

 این رنگها معمولا 30 تا 45 روز ماندگاری دارند. برای تجدید آن باید پس از دوماه رنگ تکرار شود.

نکته:

یادتان باشد که رنگ مخصوص مژه باید حتما استفاده کنید که بدون آمونیاک هستند و در مورد رنگ رفکتوسیل دقت کنید میزان اکسیدان بسیار مهم می باشد و همچنین مواد باید روی مژه کاملا خشک قرار بگیرد و پس از آن کاور شود. برای اطلاعات کامل تر در مورد رنگ مژه به مقاله رنگ مژه و توصیه های مربوط به آن مراجعه فرمایید.

 

محصول مرتبط با مقاله

 محصولات پیشنهادی فروشگاه اینترنتی هومهر:

1. رنگ مژه و ابرو پر کلاغی رفکتو سیل شماره 2 حجم 15 میلی - RefectoCil

2. میکرو براش حرفه ای آرایشی - Micro Brush

 

نظر دادن

لطفا نطرات خود را در مورد مقاله و وب سایت درج نمائید

جدید ترین های اینستاگرام هومهر